Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan viszi el pólóimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan viszi el pólóimat?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, eddig 3 éjszakát töltött nálam. Mindannyiszor az én pólómban aludt, soha nem hozott magával alvós ruhát, másnap pedig ragaszkodik hozzá, hogy hazavigye kimosni, mert éjszaka beleizzadt. Egyébként én nem is láttam, hogy megizzadt volna, de ha mégis, az sem lenne gond, mert én is ki tudom mosni. Később persze elfelejti visszahozni és újat kér, nekem már fogytán a ruhatáram.

2023. okt. 11. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos gyűjti a barátjának! 😃
2023. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Te jutsz róla eszébe, és érzi rajta az illatod, azért viszi el.
2023. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja, hogy beleizzadt, akkor már a saját illatát érzi.
2023. okt. 11. 22:47
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Áh, csak jó pofa sztem.

Vegyél még pólót, azokat meg mond, hozza vissza. Kap másikat tőled :D

Sztem csak ilyen csajos fa-szság ez :D

F.

2023. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Meglop.
2023. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég 😂😂😂😂
2023. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne adj neki többet míg vissza nem adja a pólóid és kész. Azért ne már, hogy elfelejti vissza adni. Abban alszik otthon is, lehet ki se mosta. XD
2023. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy pont a jó pólóimat adtam oda, amiből csak 6-7 db van. A többi az régebbi, nyúlottabb, amit csak télen hordok a hosszú ujjú alá.

Persze nem a világ pénze egy póló, vehetek újakat, csak nem értem, hogy miért csinálja.

2023. okt. 11. 23:10
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetben a párom nyúlta le a ruháimat. Póló, pulcsik. Ma már a lányom is. Már egy zárható szekrènyen gondolkodtam, mire a lányom közölte akkor majd a szárogatóról viszi. Ilyen ez a férfi élet.
2023. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezért kell a kutyarongyot odaadni neki :D

Gondolkozz ember :D

2023. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!