Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossznak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossznak számít, ha a barátnőmmel 29 és 20 évesek vagyunk, de kb. 23 és 16 évesnek néznek minket?

Figyelt kérdés
Ha valahol nem ismernek. Mindketten fiatalnak nézünk ki. Ez valamiért lehet rossz? Vagy jó?
2023. okt. 12. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Múltkor a barátnőmet egy 13 éves lány 15 évesnek hitte. Engem is még fiatalok is (tizenévesek, kora huszonévesek) 23-24-nek. Vagy tavaly egy 21 éves lány 21-nek.
2023. okt. 12. 09:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha titeket nem zavar akkor jó. 28/N vagyok és gyakran gimisnek néznek. Engem zavar. Párom is kicsit fiatalabbnak tűnik, ő 26 és olyan 22nek lehet nézni.
2023. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem, különösen nem 40 felett.
2023. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A múltkor 3 évesnek néztek. Igaz, hogy jupiteri években számolva, de akkor is számít!
2023. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez senkit nem érdekel.
2023. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23 vagyok, lassan a második diplomám is befejezem és gyakran siman 15-16-nak néznek. Ez ismerkedésben néha hátrány, de amúgy kit érdekel?

Téged miért érdekel, hogy vadidegenek hány évesnek néznek titeket? Ti tudjátok hány évesek vagytok, a többi miért számít?

2023. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább nézzenek fiatalabnak, mint idősebbnek.
2023. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!