Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menstruáció miatt mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció miatt mikor kell vagy melyik a legjobb idő szexeli egy nővel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés értelmezhezetlen. Ha jó a szex, akkor mindig kívánom a páromat, maximum a menstruáció első pár napjában nem, amikor erősebben görcsölök. Ez 28 napból kb. 2-3. A többin bármikor jó a szex vele.
2023. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van akinek első nap is oké, van akinek menstruáció ideje alatt egyáltalán nem az. Kérdezd meg a párod mikor jó neki.
2023. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legjobb, mikor nincs meg:-) De egyénfüggő, ahogy írták is már. Van, akinél totál tabu ilyenkor, van, aki csak az erősebb napokat kerülni, és van, akinél bármikor lehet. Ha férfi szempontból közelítem meg, ott is találkoztam már úgymond mindhárom kategóriával.


Ha nem görcsöl a nő, és nincs erős vérzés, akkor soft tampon amúgy jó megoldás lehet, én próbáltam már többször. (Ez egy olyan tampon, ami kimondottan szexhez használatos, felfogja a vért, egy puha szivacs.)

2023. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem pl a 3.naptól este már nincs vérzés csak nappal, így este simán mehet

De volt hogy vér is volt, törölközőn csináltuk. Olyankor nagyon puha duzzadt a hüvelyem, a férjem imádja, azt mondja teljesen más érzés.

De van menstruációs disk, ami egy szilikon kehely, mellette elfér egy pénisz

2023. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4. Nyanya
2023. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első nap szar, a többi általában oké nekem. De minden nő más, kérdezd meg!
2023. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a cél?

Teherbeejteni a nőt egy ciklus alatt?

Megtalálni a ciklus azon időszakát, amikor a nőnek legélvezetesebb a szex?

Menzesz ideje alatt szexelni?

2023. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!