Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon gáz,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz,ha egy felnőtt ffi arra hivatkozik,hogy veszekedések után elfárad?Én gyengének tartom emiatt,és nagyon erősen érik bennem,hogy jól kiosztom,és otthagyom..

Figyelt kérdés
A szitu a következő. Sokszor áll a bál a viselkedése miatt,és azért amilyen (igénytelenség,lustaság,stb). Próbálom terelgetni, tanítgatni ( az anyjának kellett volna abban az időben!).Na persze ilyenkor egy idő után nem állom meg szó nélkül,és először finoman célzok rá,ha nincsen foganatja,akkor már hangot is adok a nemtetszésemnek..Utána napokig megint eszébe sincsen megerőltetni magát,hivatkozva arra,hogy elveszem a kedvét még az élettől is az állandó hisztimmel a rendrakás,meg a fejlesztések miatt. Jaaaa,és miattam nem halad semerre a kapcsolat,mert megbénítom.."Nem tudja még a munkáját sem elvégezni",holott neki áfás napja van..Nagyon kiakadok ezen,hogy valaki a semmittevését úgy próbálja meg palástolni,hogy rálőcsöli a másikra a gondokat,hogy az miért veszekszik vele,stb..Szerintetek, mit csináljak ilyen férfival? Hagyjam faképnél,és tángálja anyuci,vagy adjak neki még egy sanszot?Miért kell a lustaságát így leplezni?Miért nem mondja meg kerek,perec,hogy figyelj édesem ezt meg ezt azért nem csinálom meg,mert lusta vagyok még a seggemet is kitörölni..
2023. okt. 12. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd ott! Ugyan mi mást csinálj?
2023. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindegy, hogy mire hivatkozik, a lényeg azon van, hogy lényegében a cselédje vagy. Lehet okokat keresni, de felesleges. Ezt én is a saját bőrömön tapasztaltam meg, 5 évet fecséreltem egy ilyen emberre, mindig volt kifogás mindenre és ha szóltam, akkor állandóan azzal a dumával jött, hogy "mi van, megjött?". Visszagondolva arra az időszakra, sokkal előbb kellett volna elhagynom.


Érdekes módon a jelenlegi páromnak mondani sem kell, mert alapból az a felfogása, hogy a nő a társa és nem a bejárónője. Mindketten dolgozunk és mindketten ugyanúgy megcsinálunk mindent a házimunkában, kivéve a főzést, de ahogy ő szokta mondani, mindketten jobban járunk, ha én főzök 😀


Hidd el, minél tovább maradsz vele, annál több elvesztegetett idő az életedből! Nem fogod tudni megváltoztatni és nem is kell, egyszerűen nem illetek össze, ezért el kell engedni, bármennyire fáj vagy bármennyire is kudarcnak éled meg.

2023. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
8%

Hagyd békén, vegyél egy pitbullt, és kontrolláld azt.

Végén úgyis oda jutsz.

Franc élne ilyen hárpiával 01 fedél alatt.

2023. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

én is visszaadtam a mamájának az ilyet, sosem javulnak meg, belefáradtam az ilyen emberbe, azt hiszik az anyjukkal élnek, és a feneküket kitölik még mindig.

Nem kapcsolat kell az ilyennek, hanem bejárónő

2023. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

#3 Miért hárpia? Igaz, nem vagyunk ott, nem látjuk/halljuk, hogy hogyan zajlanak ezek a veszekedések, de igazából olyan dolgokról van szó, amikért egy felnőtt embernek nem kéne szólni, mert alapvető, hogy megteszi.


Aki elvan a langyos, híg fosban, az fogjon magának olyat, aki szintén ilyen. Aki pedig fejlődni szeretne és haladni az életben, az fogjon magának egy tökösebb férfit maga mellé, különben mindkettőjük élete folyamatos nyűglődés lesz a másik mellett.

2023. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam hárpiának.Olyan dolgok miatt van a folytonos veszekedés,amit saját magának is észre kellene venni...De ha az anyja megcsinálta helyette, úgy tűnik tőlem is ezt várná.. Hát ahogy írjátok,nem vagyok a bejárónője.Fogjon magának olyat,akivel egy hullámhosszon vannak. Feleslegesen normális ember nem szeret veszekedni,és valóban olyanon megy a vita,amiről szó sem kellene,hogy essen annyira természetes..De!Hangsúlyozom de..csak nekem..neki nem.
2023. okt. 12. 15:42
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Minek vagy vele?
2023. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ahol egy nő nem tud felnézni egy férfira, hanem lefelé néz rá, ott nem müködik semmi, és ez bármilyen helyzetre húzható
2023. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Miről van szó konkrétan, csak érdekel. Főzés, mosás, takarítás?

Főzni nem kötelező szerintem, lehet rendelni is. Felnőtt ember oldja meg az étkezését, ÉS a másik ne szóljon bele mit hogyan miért eszik, iszik, pl én erre nagyon allergiás vagyok.

Takarítás. A kosz ne uralkodjon el a házban, de ne is legyen egy múzeum, szerintem kell egy alap káosz.

Mosás a mai világban nem tudom miért nagy dolog, kb egy 10 éves is ki tud mosni.

Mi az amit te még elvársz?

2023. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezekből semmit sem csinál..Ez a bibi
2023. okt. 12. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!