Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire voltál biztos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltál biztos hogy tényleg gyereket akarsz vállalni vele?

Figyelt kérdés

A szokásos kliséket most hagyjuk.


Nem volt benned félsz vagy megingás?


2023. okt. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt bennem félsz, aztán teherbe estem és kiderült, hogy csodálatos szülő.
2023. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egyik alkalommal sem semmilyen kétely. Mindkettő tervezett gyerek volt, és biztos lábakon álltam és állok egyedül is, így semmi félsz nem volt bennem a jövőtől sem. Két házasságból vannak, az elsőnél 11 év együttlét után vágtunk bele és lettem terhes, aztán mégis elváltunk. Semmi se biztos 🤷 A második gyerekem meg 3 év után vállaltam a jelenlegi férjemmel.
2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi


Aztán hatalmas csalódás volt, kivonta magát a feladatok alól.


Mióta nincs hiszti, azóta időt tölt vele, tudja hozni vinni, kezelni, azóta nyugi van.

2023. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Első perctől tudtam, hogy akarok magamnak belőle még egyet, egy kicsi őt, aki örökké az enyém. 🥰😍
2023. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban biztos voltam, hogy ha gyereket akarok, akkor azt egyértelműen tőle. Láttam, hogy bánik a családban más gyerekekkel, szereztünk egy macskát, néztem ahogy őt is gondozza, babusgatja, hogyan bánik vele, amikor felbosszantja, és ezek alapján egy szemernyi aggodalom vagy félsz sem volt bennem. 2 kislányunk van, még kicsi mind a kettő, a "nagy" is csak 3 éves, de egyértelműen látom már most, hogy jól döntöttem, jó apát választottam a gyerekeimnek. Ha esetleg mint pár, mi már nem működnénk tovább, akkor is megnyugtat a tudat, hogy a gyerekeknek ő az apja.
2023. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!