Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen, vagy legalább én elfelejthessem őt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon helyes fiú, akibe igazából fülig belezúgtam.. És eleinte azt hittem, hogy én sem vagyok közömbös számára, de rá kellett jönnöm, hogy igen. Neki van barátnője, de azt hiszem, hogy távkapcsolatban élnek. A fiút ehét pénteken fogom utoljára látni. Szoktunk beszélgetni néha, akadnak közös témáink, de nem tudom hogy jöhetnék rá biztosan, hogy legalább tetszem-e neki? Ha nem, mit tehetnék, hogy elfelejtsem őt?:(

20/L


2010. okt. 18. 17:43
 1/7 anonim válasza:
76%
Elég nehéz ilyenkor tancsáot adni. Ha van egy kis esélyed nála próbálkozz be, ha pedig nincs próbáld meg kiverni a fejedből ha meg nem látod, akkor úgyis könyeb lesz, de nem marad benned a tüske hogy nem próbáltad meg.
2010. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
nem tök mindegy, hogy tetszel-e neki? ha van barátnője kopj le róla, ez gusztustalan!
2010. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki a fejedből,tiltott gyümölcs.Ha majd facér lesz,akkor próbálkozz de ha most tennéd,nagyon gusztustalan dolgot követnél el.
2010. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer téged is elhagynak egy másik lányért megérted, h ez borzasztó nagy szemétség..tartsd tiszteletben a lányt és a fiú döntését is. n kezdj ki vele, sőt kerüld..
2010. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már akkor megtetszett, mikor még nem tudtam, hogy van barátnője, és egyáltalán azért vettem észre, mert ő kezdeményezett.:( Azt, hogy van barátnője onnan tudtam meg, hogy megnéztem egy közösségi oldalon, de közös kép nem volt kint, meg név se, szóval nem tudom biztosra:( Fogalmam sincs, mit tegyek, nem tudom kiverni a fejemből.
2010. okt. 18. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg nemkéne elfelejtenie. bele van zúgva. ne mássz rá, az biztos. nem lenne szép. de hagyd hogy alakuljanak a dolgok. ha ő is hasonlóan látja a dolgokat, akkor ott fogja hagyni a nőjét.

ha esetleg úgy akarna valamit, hogy együtt marad a nőjével, na akkor felejtsd el.. ha valaha is szakítanak, ki tudja, hogy veled nem tenné e meg ugyanezt.

2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok rámászni, de belegondolni is rossz, hogy ez az utolsó hetem, hogy láthatom:( Az is jó lenne, ha csak barátként tekinthetnénk egymásra, de ennek is egyre kevesebb esélyét látom. Bárhogy jó lenne, ha a közelében maradhatnék, nem feltétlen párkapcsolatban gondolkozom
2010. okt. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!