Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak nagy százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak nagy százaléka miért ennyire igénytelen?

Figyelt kérdés

Beleértve magamat is. Van egy kisebb réteg akik jól néznek ki, tehát kigyúrják magukat, van jó munkahelyük, viccesek, kedvesek/bunkók, de odafigyelnek magukra.


Van a másik réteg, akik nem edzenek, de úgy ahogy kineznek valahogy, van egy munkahelyük, de az idő már koptatja őket, hajhullás, fog problémák, látják, hogy fel jött 5-10 kiló, de stagnálnak, főként antiszociálisak, nehezen nyílnak meg. (kb ebbe tartotok én is)


És van az alja, a "gyere dugjunk" kategória, akikkel két szót nem lehet váltani mert annyira mélyen, keményen hülyék, műveletlenek, tahók, parasztok, hogy egyszerűen gáz, ultra gáz ez a vonal, ebbe tartoznak főként azok, akik éhbérért robotolnak egy gyárban, vagy építőiparban, esetleg saját vállalkozók és mondjuk jól keres, de hiába van pénze, a tahóság az iskolázatlanság... az...áhh...


Én férfi vagyok, de ha nő lennék, én esküszöm úgy felmenne bennem a pumpa ettől a két kategóriától, hogy inkább ismerkednék külföldi férfiakkal, és már értem amúgy, hogy miért ilyen afrodiziákum a nőknek a külföldi olasz, spanyol pasik, jobb az életszínvonal, figyelnek magukra, teljesen más az egész felfogás, hozzáállás stb.


Pár hónappal ezelőtt beszélgettem facen egy lánnyal, és ő írta nekem azt, hogy ne haragudjak, de van egy pasi, aki tetszik neki és vele szeretne inkább valamit kialakítani. Elfogadtam, pár napig még beszélgettünk és ő írta nekem, hogy nem érti, hogy miért nem találok barátnőm magamnak, mikor helyesen tudok írni, kedves, megértő vagyok, alapból mindenhez hozzá tudok szólni, stb stb. Szóval ahol ő el, vagy akik nála próbálkoztak, ott pl a helyesírás, vagy a kedvesség, érdeklődés már ilyen....plusz dolog kb.


2023. okt. 13. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Az a szűk réteg az, akinek erre van pénze, ezt megteheti. A többiek se lennének ilyenek, de amikor már a belépő egyes helyekre fél - egynapi fizetés, akkor onnantól... "Ön dönt - fűt ebben a hónapban, vagy gyúrogat?"
2023. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért gondolod ezt? Én egy átlagos macis alkatú férfinek is örülnèk de mèg ők is az insta macàkat hajkuràsszák.
2023. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 kamu 😂
2023. okt. 13. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg így gondolom. Miért kamuznèk ?
2023. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyi külföldi tapasztalatod van, ami alapján ki tudod ezt jelenteni a magyarokra?
2023. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
2! Mert gyanítható olyan csúnya vagy...
2023. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Azért nem mindenki engedheti meg magának, hogy a lehető legjobban nézzen ki.


Egy kondibérlet 20 ezer forint / hó, egy rendes fodrász 6 ezer / 2-3 hét, fehérjedúsan étkezni egy vagyon, pláne, ha veszel táplálékkiegészítőket is, stílusosan öltözködni, meg folyamatosan cserélni a ruhatáradat (pl cipőt mert szétjártad őket, pólót, inget, gatyát, mert elhasználódtak) szintén egy vagyok, sokan befizetik a lakbért és a rezsit, és erre nem marad.


A fogorvos is egy vagyon.

2023. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6. De nem is modell küllemű férfit keresek.
2023. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
A nőknek hogy jut sokkal többre?
2023. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Rossz fizetés, rengeteg munka, kiégés, mókuskerék, stressz...
2023. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!