Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti megnézitek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek hogyan öltözködik egy férfi? A magyar férfiak igényesen vagy igénytelenül öltözködnek szerinted?

Figyelt kérdés

Megnézitek hogy hogyan van felöltözve,hogy odafigyel hogy tiszta ruhákban járjon?

Sok férfin láttam hogy márkás cipőt hord,de arra már nem figyel hogy tiszta is legyen. Rá van száradva a sár,piszok.

Ti ezeket megnézitek a férfin?



2019. márc. 10. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Magyar fizetésből aligha jól.


Legrosszabbak a romák, az ízléstelen ITALY melegítőkben meg persze a jó öreg susogós gatyákban.


"Ez verszáccse barátom!"

2019. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
A magyar férfiak többsége, tisztelet a kivételnek, borzalmasan igénytelenül öltözködik. Aki egy kicsit is próbál stílusos lenni, arra meg egyből rásütik, hogy b*zis.
2019. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

#2


Talán, ha nem 10.000-től indulna bármely márkásabb cucc... És ez még csak a kezdet, gyakoribb a 20, 50, 70(!) ezres is.


Nagyon anno ennyi volt az első netto fizum. Nomád idők... De akkor is. Kicsit sokba van.

2019. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 marcipántea ***** válasza:
100%

Szerintem a többség azért odafigyel arra, hogyan öltözködik és hogy kellően ápolt legyen. Legalábbis az én környezetemben. Ha valakin sáros cipőt látok, arra szoktam gondolni, hogy lehet faluról jött be a városba, ott meg nincs mindenhol betonút, tehát emiatt nem nézek rossz szemmel senkire.


Inkább tőlem jóval idősebbeknél szoktam annak a bizonyos 'egészségügyi' rövidnek az illatát érezni, ami sajnos egyéb szagokkal hajlamos keveredni.. ez nálam annyit ront az összképen, hogy hatszámjegyű öltönyben is szaladgálhat, nem fogom igényesnek tartani.


Ez alapján nem tudok neked átlagot vonni, de ha a korosztályomról van szó: szerintem elég összeszedettek.

2019. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem. De nekem nem az a fontos, gogy márkás legyen hanem az, hogy tiszta és ízléses.
2019. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 marcipántea ***** válasza:
100%

Jó, nem mondom hogy mindenki drága vagy márkás ruhákban szaladgál, de ha az összkép ápolt, harmonikus, akkor nem fogok fennakadni azon, hogy most 3000 volt az az ing, vagy 30.000 Ft. Nem érdekel különösebben. Nem reális elgondolás az, hogy mindenkinek sok pénze van ruházkodásra.

(sőt, szerintem nem érdemes sokat költeni minden ruhadarabra, de ez csak szerény vélemény)

2019. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én kevés sáros cipőjű embert látok.
2019. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanannyira igénytelen mindkét nem a mai divatmajmolással, elnőisedett férfiak öltözési szokásaik és semennyire sem nőies 80-as évekbeli női ruhák viselői...
2019. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Magyarországon a nők és a férfiak is egyaránt ízléstelenek, ha stílusos fiatalokat akarsz látni, akkor sétálgass Olaszországban.

Átlagos magyar férfi:

-egy fekete asics cipő, farmer véletlenül sem az ő méretében, valami snassz, szürke kötött pulcsi

Pénzes proli srác:

-nike air max, térdéig lógó póló, női hálóingnek is jó lenne, mert hát mi vagyunk a magyar justin bieberek


Átlagos nők:

-borzalmas rózsaszín tunika (ez még szebb, ha a hájtól feszül is rajta)

-bolyhos cicanadrág


Ennél még az is jobb, ha tetőtől talpig felöltözik a h&m-ből, csak sokan még azt is 0 stílusérzékkel, ízléstelen szett összeállítással csinálják

2019. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Hű mennyi stylist látogatja az oldalt!

Lakatos Márk, ha köztünk vagy, kérlek adj jelet.

2019. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!