Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő jól főz és szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő jól főz és szeret szexelni, akkor ideális feleségnek számít?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, hogy a húga szingli és nagyok belevaló, szeret főzni, dugni, azok a legfontosabbak.

2023. okt. 14. 07:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez megd.gná a hugát id ha igy gondolkodik rola. Indorito
2023. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

*is

*undoríto

2023. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Egy csaj ismerősöm így fogalmazott: jól főzök, jól dugok! 🤣🤣
2023. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Nő vagyok, NAGYON JÓL tudok főzni, (szakács az eredeti szakmám, bár már rég nem abban dolgozom)

es szexelni is szeretek, mégsem vagyok férjnél. Tudod ki vannak férjnél? A vékony, csinos, hűtlen, r*banc, bulitigris, semmirevaló barátnőim, akik a zacskóslevest is odaegetik, és a főzőtudományuk kimerül a pizzarendelésnél..

2023. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Picit túláltlánosít a 4-es, de van benne igazság. Bár én láttam példát arra is, hogy egy telt, nem túl szép arcú, átlagos lány is elkelt. Igazából az házasodik, akiben megvan erre a szándék. Szerintem. :) Meg persze egy rakás szerencse kérdése is, hogy az ember megismer-e valakit, akinek ugyanaz a jövőképe, mint a sajátja. Kellően érett-e két ember, hogy egybe keljen.
2023. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Jól főzök, és abszolút gátlástalan, bevállalós vagyok az ágyban, de nem tartom magam tökéletesnek egyáltalán.
2023. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
85%
Legalàbb jól néz ki? 🤭😅
2023. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, jól néz ki a csaj, ott kerek, ahol kell. 😁
2023. okt. 14. 08:05
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiába főz jól valaki és hiába szeret szexelni ha a személyisége hosszabb távon elviselhetetlen a másik fél számára. És ez igaz férfiakra is!

Ha adott két ember személyisége, jövőképe, értékrendje stb, stb nem passzol, akkor önmagában véve a szex és a kaja kevés egy jó és tartós párkapcsolat/házasság kialakításához.

Nem beszélve arról, hogy aki most még szeret szexelni annak is lehet később bármilyen hormonális betegsége, vagy elég ha terhes lesz, később klimaxos és máris megborulhat a hormonháztartása ami miatt már nem biztos hogy akar szexelni.

2023. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
A feleségem nem tudott jól főzni, mikor összejöttünk. A kisugárzása és az egyénisége fogott meg leginkább. Aztán rájöttem, hogy a szex is vele a legjobb az összes nő közül, akivel eddig dolgom volt... és amellett, hogy 11 év után még mindig ez a véleményem, mára elmondhatom, hogy nagyon jól főz! Ráadásul ő az a típus, akinek jól áll, hogy megasszonyosodott két gyerek után. Szóval nem alapfeltétele a házasságnak amit kérdező állít, ezek menet közben is kialakulhatnak.
2023. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!