Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy jó csaj szemez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy jó csaj szemez veletek, akkor ti is hátra szoktatok nézni?

Figyelt kérdés

Velem elég gyakran előszokott fordulni, hogy jó, vagy jobb csajok szemeznek a buszon vagy a vonaton velem, és olyankor én gyakran hátra fordulok, hogy biztosan engem bámul e. Volt olyan, amikor az adott lány elvigyorogta magát, vagy elpirult. Ma egy presszóban jártam így. Voltam ruhát vásárolni, és amíg vártam a buszt, beültem egy presszóba, megittam egy Millert, amikor egy csaj a helység másik végében ült, iszogatta az italát, elég sokat bámult, majd én erre hátra fordultam, hogy engem néz e. Erre elmosolyodott.


F


2023. okt. 14. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Biztos volt valami az arcodon.
2023. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez már többször is előfordult, miért vagy még mindig önbizalomhiányos? Miért olyan nehéz elhinni, hogy neked szól? Azért néz és mosolyog, mert tetszel neki és ilyenkor tökéletes alkalom lenne, hogy odamenj hozzá, ha szeretnél.
2023. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Nehéz megmondani.

2023. okt. 14. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem szoktak szemezni:(
2023. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerencséd van kérdező, sokaknak tetszel.

Ha valaki mosolyogok, akk add oda telefonszámod...

Ne legyél beszari, nem szereti a töketlen férfiakat.

2023. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mosolyog rád*
2023. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Veled szoktak szemezni?? Ne hatagudj, de ilyen csajkzógépek nem látogatják ezt a kategóriát. Máshova írogass kérlek

😅😅😅

2023. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szemezés oda-vissza megy. Láttál harmadik személyt, vagy csak őt? Mit gondolsz, mit szeretne, mit vár tőled? Esetleg hogy odamenj hozzá?
2023. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Nem vagyok csajozógép...

2023. okt. 15. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de általában a csaj fordítja el a fejét.
2023. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!