Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácoknak mikor nő már ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoknak mikor nő már ki a tökük és mondanak végre tömegesen nem-et a friendzone-ra és szakítják meg a kapcsolatot az olyan nőkkel akiknek csak erre kellenek?

Figyelt kérdés

Lelkizzen a nő a barátnőivel

meg azzal a pasival akinek szétdobja a lábait, mert ez a státuszba rakás egy férfinak csak megalázó önbizalom vesztést okoz


2023. okt. 14. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem férfi és nő között is lehet barátság. Elég szar világ lenne ha csak azonos nemű emberekkel lehetne barátkozni!

És nem, a férfiak nem tartják megalázónak, hogy egy nő a barátuk.

2023. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Férfi és nő között lehet barátság. Nem kell tömegnek nemet mondania, te mondhatsz nemet. De az miért baj, hogy van, aki értékeli nők barátságát? (Lehet ő sem vonzódik a nőhöz, vannak vegyes nemű baráti társaságok is, de biztos minden pasi minden nőnemű barátját megdugná, persze...)
2023. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nyifi-nyafi....
2023. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Első, de itt nem erről van szó. Egyébként egyetértek veled, barátság esetén tök mindegy, mi a másik neme. Viszont a barátságnak szerintem feltétele, hogy ne legyenek romantikus érzéseink a másik iránt. Sosem tudnék egy olyan férfivel barátságot színlelni, aki nekem nagyon kellene, de én neki nem. Ugyanígy az sem kenyerem, mikor tudom, hogy valaki teper utánam, de én sajnos nem érzek semmit iránta. Szerintem egy ilyen kapcsolatban legalább az egyik fél (aki többet akar) mindenképp sérül, de a másik oldalon állni sem kellemes, már ha van némi empátiád és nem az van, hogy egohizlalásra használod a környezeted. És ez nem csak férfi-nő barátságban fordulhat elő, jöttem én már be leszbikus lánynak is, aki megpróbált barátként/haverként a közelemben maradni, pedig tudta jól, hogy én hetero vagyok, és szerintem melegként azzal ő volt a leginkább tisztában, hogy ezen nem tudok változtatni, sosem fog nekem bejönni, ha egyszer nem vonzódom nőkhöz.

Mondjuk ez a "lelkizzen a barátnőinek" olyan lekicsinylő. Mintha a férfiak időnként nem nyílnának meg (főleg részegen), vagy a nők csak arra lennének képesek, hogy hülyeségeken rágódjanak. Nem, egy nő-nő barátságban is ugyanúgy szó esik mindenről, beszélsz a szakmádról, hobbijaidról, politikáról, sportról, mint egy férfi-férfi barátságban, vagy egy férfi-nő barátságban. Aki meg lelki szemetesládának használ, azzal a te felelősséged szerintem megritkítani a találkozásokat, hogy védd a saját jólléted.

2023. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Azért esetleg kinyöghetnének 2 szót mi bajuk van, mert van olyan is hogy csak a belső tulajdonságai miatt csakbarát, és akármi lehetne akárkivel egyébként, de olyan sötét agyilag hogy egyetlen érzelemre képes, és az a SÉRTŐDÉS :DD De azt folyamatosan. Most az ilyennel nem lehet mit kezdeni, valami okot fog rá úgyis találni, ha be akar sértődni, mindene be fog. Ilyennel nem lehet párkapcsolatban lenni, ahhoz nem kellene sértődősnek lennie. A friendzone pasik közös jellemzője, hogy folyamatosan meg vannak sértődve kb 5 perc szünetekkel.
2023. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
#5 Pontosan!!!
2023. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Csakhogy én nem a férfi-nő barátságról beszéltem 1-2# hanem a friendzoneról ami teljesen más. Az férfi fél részéről ugyanis csak vágyakozás és reménykedés és csak azért megy bele mert abban bízik a nő majd meggondolja magát. És sajnos sok nő meg olyan ilyenkor kihasználja a pasit mert tudja bármit megtenne érte és a hiúságát legyezteti vele. Ez NEM barátság egyik részről sem.

Épp ezért kellene tököt növeszteni és nem belemenni az ilyenbe.

2023. okt. 14. 18:55
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

7. Sok esetben a férfi ilyenkor el sem mondja, hogy többet érez!

Az meg szerintem nem a nők hibája, hogy nem képesek a gondolatolvasásra.

2023. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
7 akkor friendzone van házasságban is vannak akik évekig szexmegvonásban élnek házasságban és bármit megtennének hátha a másik meggondolja magát és mégis lefekszik vele, aki ilyet csinál a házastársával is csinálja.
2023. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
8 az meg a másik, el se mondják, csak mondjuk nyomnak egy szívecskét vagy felajánlgatják a segítségüket de nem mondják meg hanem várják a sült galambot.
2023. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!