Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a lány tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány tartja a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Ez jelenlenthet vonzalmat, Vagy mást is? Nem vagyok jó pasi ,max átlagos, valakinek csúnya,

Mégis előfordul ,hogy egy ismeretlen csaj szemez velem ha rá nézek és tartja velem.

De ez miért van ?

Lányok mondjátok el..vagy valaki



2023. okt. 14. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most erre egzakt választ, nem lehet adni mivel nagyon szituáció függő, a szemkontaktus az kevés egy ilyen helyzetben, a test beszédet is érdemes nézni. Tudom nem leszek népszerű, de úgy bizonyosodhatsz meg arról, hogy bejössz neki hogyha megszólítod és beszélgetsz vele.
2023. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szituációban? Ha beszélgetés közben tartja a szemkontaktust, az nem jelent semmit. Ha az utcán szemezel valakivel, akkor lehet tetszel neki. Ha rád is mosolyog, akkor jók az esélyeid. Persze ha csak egy mp-re odanézett, az más.
2023. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Fura a szemed. Vagy csipás... Vagy ezer másik oka is lehet...
2023. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy buszmegállóban várakozunk,

és idegenek vagyunk egymásnak, de több ember is várakozik közöttünk. Ha én megpillantom ő is néz hosszan a szemembe komoly arcot vágva egyik keze a zsebében másik a táskályán. Egy fiatal pár is van mellette akik a rokonai vagy a barátai lehetnek ,de ő vele nincs pasi

2023. okt. 14. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindennap buszozok. Általában igyekszem kerülni a szemkontaktust, de ha megérzem, hogy valaki néz, akkor odanézek. Ha egy férfi az akin érzem, hogy ott helyben levetkőztet a szemével ezt én parának tartom és sok beteg ember van. Én is ilyenkor szemmel tartom és, ha látom, hogy megindul felém vagy valami akkor én is kapcsolok. Tekintetből látnod kéne, hogy csábos, elpirul, mosolyog. Vagy néz rád komoran, mit bámulsz fejjel. Teljesen más a kettő és ezt csak te láttad
2023. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem ő komoly fejet vág.

És még nem volt olyanra példa, hogy ,,mit bámulsz"fejel farkasoznának velem,

Inkább elfordulnak)

2023. okt. 14. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Másik keze a táskályán?

Ez két dolgot jelent, valszeg a taskában van a fegyver, ill. szar a helyesírásod.

2023. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jjjjjjjjj
2023. okt. 14. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti 👉👌 akar, csak nem veled.
2023. okt. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2023. okt. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!