Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Már nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? Már nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

Párom 3 hónapja itthon ül, nem dolgozik

Volt 2 helyen, de azok nem tetszenek neki

Most talált egy munkahelyet, eleinte nem örültem neki, de rábeszélt, mondtam legyen, menjen oda

Erre most nem akar oda menni dolgozni, sőt,sehova nem akar menni


2023. okt. 15. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mit csinálj? Pl.hagyd el.
2023. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
semmirekellő ilyen ember nekem nem kéne
2023. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből eszik?
2023. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Most talált egy munkahelyet, eleinte nem örültem neki, de rábeszélt, mondtam legyen, menjen oda"


Eleve nem tudom értelmezni, hogy "legyen, menjen oda" - nem ő dönti el, hol dolgozik? Most olyan extrém helyzetektől eltekintve, hogy éhen haltok ha elfogad egy szar állást.


Másrészt 2 munkahely nem volt jó neki, erre a harmadikat te torpedózod meg, hogy nem jó (miért is?), gondolom ezért "sértődött meg", hogy akkor sehova se megy. Mindketten elég éretlennek tűntök.

2023. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4es, tudod ez olyan munkahely lett volna, amilyenen évekkel ezelőtt elvesztettem a férjemet. Ezért nem akartam h ő is ilyen helyre menjen...
2023. okt. 15. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan tudnám? Hogyhogy a munkahelyen vesztetted el a férjed?
2023. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyi baleset...
2023. okt. 16. 00:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké, értem és sajnálom. Párod tudta, hogy ezért nem akarod, hogy oda menj dolgozni? A másik 2 munkahely, amit ő nem akart, hasonló, veszélyes munkakör lett volna?


Nyilván az nem realitás, hogy sehol nem akar dolgozni. Mit mond, miért nem keres tovább, beszéltetek erről? Ha megmakacsolja magát, és nem hajlandó tovább keresni akkor nincs jobb tanács, mint hogy hagyd el, nyilván nem akarod te eltartani, de ha mégis újra el kezd keresni, akkor ne szólj bele, hova akar menni, még ha érthető is, hogy félted.

2023. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudta, hogy emiatt nem akarom, h oda menjen. Mondtam neki

A másik két munkahellyel csak az volt a baja, hogy nem fizetne annyit, amennyit ő megálmodott

3 hónapja én tartom, étel,pia, számla, mindent én fizetek

Nem akar menni, mert neki jó itthon, és nem érti én miért nem akarom h itthon legyen és miért akarok mindig veszekedni

2023. okt. 16. 00:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Párod nem teljesen ép? Persze, hogy mindenki szívesebben ül otthon, mint hogy dolgozzon, de nem érti, hogy miért nem akarod eltartani? Hát ez esetben valóban nincs más javaslatom, mint hogy szakíts vele. Átmenetileg mindenki lehet munkanélküli, de ilyen nincs, hogy nem akar dolgozni (az más tészta, hogy ha az egyik fél olyan vastagon keres, hogy lazán megélnek belőle és ő javasolja, hogy csak az egyikőjük dolgozzon a másik meg legyen otthon, vezesse a háztartást stb., és ez MINDKÉT félnek megfelel, de esetetekben erről nincs szó).
2023. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!