Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, depressziós is. Bővebben lent. Tud bárki segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves vagyok. Van egy vőlegényem és egy kiskutyánk :) az év elején elveteltem akkor kezdődött minden. Panikrohamok... Majd idővel alább hagyott. De a párom mióta reggel 8tol este 8ig dolgozik úgyérzem kezd újra előjönni. A munkában is rosszul lettem... Amikor szabadnapos a párom akkor az anyjánal van és szintén este ér haza.(ott van a kisfia így nemhibáztatom hogy vele akar lenni) . En szólni nemtudok senkihez.. Barátaim nemigazan vannak.. Vagyis voltak, de már szülők lettek, elkoltoztek, ritkán találkozunk sajnos. De nagyon rossz érzés magányosnak lenni.. És így hogy jön az ősz.. Korán sötétedik, borús idők... Nemtudom.. Elég lehet ehhez pszichológus vagy pszichiáterre lesz szükségem?
2023. okt. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban pánikrohamaid vannak nem csak öndiagnosztikát követően állapítottad meg akkor mindenképp pszichiáter ellenkező esetben először pszichológus is elég. Ha csak beszélgetni szeretnél akkor meg rám nyugodtan írhatsz megpróbálok segíteni.
2023. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Pánikroham esetén inkább pszichiáter.
2023. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichiater. O gyogyszert is tud felirni, ha szukseges. Ha pedig ugy iteli meg, at fog iranyitani egy pszichologushoz.
2023. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van erre vmi légzéstechnika.

Pánikrohamos ismim azzal gyógyult ki.

Amugy vigyazhatnàtok jobban.

2023. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyan vigyázzunk? Sajnos a mai világban kevés a munka.. Epp olyan munkánk van hogy a muszakjaink váltják egymást. Azt meg a mai árak mellett sajnos nem tehetjük meg hogy egyikünk itthon marad. Gyógyszer nélkül szeretném nagyon ezt végig vinni.. Mar egyszer kaptam nyugtatot de nemtetszett a hatása így nemis vettem be többet belőle. Édesanyam is szedi évek óta.. Sajnos tudom hogy függőséget okoz. És nagyon szeretném meg találni rá a modot hogy ne kelljen :(
2023. okt. 15. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok már 8 éve, nekem senkim sincs, se barátaim, se családom, se párom.

Pszichoátrián kezelnek ambuláns.

Megoldottam.

Sok meló (hálisten jó munkám van), marék rivotril+antidepresszáns, láncdohányzás és permanens részegség.


38f

2023. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért dolgozik a párod 12 órát?
2023. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miért? Hogy tudjuk fizetni a rezsit, az élelmiszert és évente 1x 1 heti kirándulás bele férjen amiért egész évben gürcölünk. Van hogy lakodalmakon én 16 órákat dolgozom. Mert muszáj.. Nem azért mert amúgy nincs mit csinálnunk.
2023. okt. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!