Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok magányos és depressziós ember mostanság?

Figyelt kérdés
Pl: megyek az utcán és kizárólag komor, magába forduló tekinteteket látok, mindenféle remény nélkül. Ez mi most komolyan? A szüleim is mikor megjönnek munkából, komoran, mindenféle élet nélkül jönnek be, mintha utolsó napjuk lenne... Pedig azt hihetné az ember hogy a tudomány fejlődésével párhuzamosan beköszönt a megkönnyebülés, boldog életérzés, hiszen könnyebbé válnak egyes dolgok, de NEM, az ember magába fordul, depressziós lesz. Vajon mitől lehet? Régebben nem volt ennyi depressziós ember, se annyi öngyilkosság, ezt nagyapáméktól tudom. Szerintem a túlzott elvárás ludas ebben, az embertől mindent követelnek, tanuljon meg 10 nyelvet, a munkában értsen mindenhez, ne csak 1 szakmája legyen, legyen legalább 3 diplomája, stb stb... És ha ezeket az elvárásokat nem tudja teljesíteni az ember, akk magába zuhan ahogy anyámék esetében is... Ti ezt hogy gondoljátok?

2015. okt. 13. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez így van! búval b@ssott társadalom ez.....
2015. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Meg is alaszoltad,es melle meg egy rossz kapolat,es a meggfeleles kenyszere .
2015. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon élsz. Ne csodálkozz. Az emberek nagy része 100000Ft-ot sem keres meg, míg a másik része annyira tele van, hogy ilyen embereket nem is lát sehol, mert olyan körökben mozog. Szerencsére nekem nem kell ilyen sor vagy hasonló munkákat végeznem, de elhiheted, hogy nem egy nagy öröm egész életben egy soron vagy hasonló helyen dolgozni, monoton munkát végezni és azért tegyük hozzá, hogy itt az ősz lassan tél. AZ ember nem gondolná, de azzal, hogy korábban megy le a nap sokkal több energiát veszít mindenki. A napnak gyógyító, energizáló hatása is van. Én egész nyáron hajnal 2-3ig voltam fel simán minden nap. Az utóbbi egy hónapban jó ha éjfélig fel bírok lenni.
2015. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Média mérgezi az embereket.Fogalmuk sincs az embereknek arról,hogy manipulálva vagyunk.
2015. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
A kérdezőnek ellinkeltem privátban egy előadássorozatot a manipulációról, ami a világban zajlik. Kérjétek el tőle.
2015. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak a média,de még az élelmiszeripar is azt teszi.
2015. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Konfliktuskezelést, problémamegoldást, relaxálást nem tanítanak az iskolákban. Már ezekkel is könnyebb lenne. Aki felismeri, az utánajár, és valahogy elsajátítja, de nagyon sokan nem. És ha valaki bekerült egy negatív ördögi körbe, akkor az könnyen le tud húzni.

Nekem is nagyon oda kell figyelnem, hogy kezeljem anyám kirohanásait a betegsége miatt, nagyon idegőrlő.

2015. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, bónusz infó, egyik rokonom Svédországban él, pszichiáter, ezt is csinálja, mesélte, hogy ott is mennyire probléma ez, pedig róluk nem gondolnánk, hogy okuk lenne rá, aztán persze rá lehet fogni, hogy Északabbra vannak, eleve kevesebb a napsütéses órák száma. Jártam kint én is, a nagyobb városokat leszámítva nagyon elzárkózva élnek az emberek egymástól.
2015. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tudod a túlzott elvárás nem csak a munkahelyen van jelen már, hanem a társkeresésnél is, mondok egy példát...ismerek egy 19 éves csajt, aki tök normális volt mindaddig még nem került be az ország egyik legjobb egyetemére. Normálisan elbeszélgettünk én egyenrangúként kezeltem még ha idősebb is vagyok nála 1x kavartunk, de nem lett semmi aztán ahogy bekerült elkezdett nagyképűsködni, hogy én csak vidéki egyetemre járok, ezt éreztette velem már többször is , aztán legújabb hóbortja, hogy az újdonsült f. szijelöltjéről próbál velem beszélgetni és csodálkozik, hogy rendre lekoptatom. De nem csak ez az egyetlen tapasztalatom.
2015. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!