Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elvált, az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elvált, az előző házasságából van egy gyerek. Mi kb. 2,5 hónapja vagyunk együtt és már gondolkodik közös karácsonyi fotózásban. Én még otthon nem mutattam be de tervben van. Kicsit frusztrálva érzem magam, nem korai egy ilyen fotózás?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

biztosan nem ma darab ezért gyorsan halad mert ettől reméli az erős kapcsolatot, de éppen ezzel teszi tönkre.


kérd meg hogy lassítsatok.

2023. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ. Ha évek óta együtt vagytok akkor nem.

Ha fél ève akkor igen, korai.

Én még várnék a nagy összeborulással. Ha a gyerek megszeret és a kapcsolat megromlik a pasiddal akkor szörnyű lesz a gyereknek még egy szakítás.

Egyébkényt pedig marhára gyerekes dolog a karácsonyi fotózással villogni a fészbukon.

Egy kapcsolat nem a fb profil tartalmától, a lájkoktól lesz jó vagy rossz.

Én össze se jönnék olyan emberrel akinek ez fontos.

2023. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te korainak érzed, akkor neked az. Mondd el neki őszintén, hogy bár reméled, hogy hosszú távon is fogtok működni, de egyelőre nem szeretnél vele közös karácsonyi családi fotót készíteni. Ha ezen komolyan megsértődik vagy problémát csinál belőle, nem is vagy neki elég fontos stb., akkor az sajnos intő jel lehet.
2023. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2! 2,5 hónapja vannak együtt, ott írja az elején.

Sztm korai. Ha te is úgy érzed mind meg neki. De amúgy meg ha annyira közös képeket akak, akkor ott a telefon.

2023. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Öm, én 6 hónap után mutattam be a páromat a gyerekemnek, nem még r hó után közös fotózás...
2023. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Én nem sietnék ennyire. Ha gyorsnak érzed, szerintem nyugodtan szólhatsz neki, hogy lassítsatok.
2023. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Majd a következő Karácsonykor
2023. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy, vagy a nő? Ebből a páromból nem derül ki. Egyébként meg korai.
2023. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy nekem, a szomszédnak vagy Julcsikának vagy a tököm tudja kinek korai vagy nem korai az a lenyeg amit te gondolsz. A kérdésedből azt szűröm le hogy neked korai. Arról nem is beszélve hogy én alapból nrm szeretek fotózkodni, mert feszélyez, nem hogy ennyi idő után..de neked kell tudni. Normalis kapcsolatban ez nem kellene problŕmát okozzon.
2023. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai. Nagyon gyorsan akar haladni, sajnos annak nem szokott jó vége lenni.
2023. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!