Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok! Szoktatok olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családosok! Szoktatok olyat, hogy szűkcsaládi fotó a karácsonyfával karácsonykor? Ha igen, feltöltitek Facere? Ha nem, akkor szerintetek ciki ez másoktól a Facebookon?

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon ciki. Az egész facebook a karácsonyfás családi fotókkal van tele.
2023. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De aki magányos, vagy nem lehet gyereke pedig szeretne, azok mit meg nem adnának, ha fotózkodhatnának a házastársukkal, gyermekükkel... Szóval tartalmaz értéket. Mások vágyainak megtestesítője lehet egy ilyen kép. Egy karácsony a saját család körében, sokaknak elérhetetlen. Annak is, akinek van családja, de nem lehet velül otthon karácsonykor. Meg annak is, akinek nem telik karácsonyfára.
2023. okt. 19. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
De ez hogyan segít másokon?
2023. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem segít, de annak a feltölti, van mire büszkének lenni. Vagy ciki feltölteni?
2023. okt. 19. 22:53
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
csinálunk, de nem töltjük fel sehova. A fotók önmagunknak készülnek és nem másoknak.
2023. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az mondjuk jó.
2023. okt. 19. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ciki, és a világon senkit nem érdekel rajtatok kívül.
2023. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon alpári dolog. Sem fotó sem fészbuk. Karácsonykor együtt van a nagy család jól érezzük magunkat, eszúnk, iszunk, beszélgetünk, játszunk egymással, a gyerekekkel.

Nincs ajándékozás sem. Mindenkinek megvan mindene amire szüksége van.

Egymás tarsaságánál nincs értékesebb ajándék.

2023. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltenném a magunkét, az ciki lenne nekem, így nem teszem fel. Mikor látom, hogy mások feltették, azt nem tartom cikinek, csak nem értem. Ahogy írtad, van akinek még fájdalmat is okozhatunk ezzel.
2023. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rém kínos, főleg úgy, ha a következő évben el is válnak a "szeretetteljes, kereszténi" család.
2023. okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!