Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövérebb nők miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérebb nők miért csak felülről fotózzák magukat, holott mindenki tudja, hogy ezzel csak takargatják magukat?

Figyelt kérdés

Hiába próbálják ezzel palástolni a testüket, tudvalevő, hogy xxl csajok igazából, hiába nem látszik ez a képeken.

Akkor mégis miért csinálják?



2022. aug. 9. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a legelőnyösebb formáját akarja mutatni - a kövér nők is. Tömegek csinálják ezt ilyen-olyan beállításokkal, filterekkel. Miért éppen a kövérek tennének másként?
2022. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Hogy vagy te a saját testeddel? Elégedett vagy vele? Szereted? Vagy gyűlölöd? Ezzel foglalkozz.
2022. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2-es, gondolom te is egy nagyobb darab nő vagy. Amivel semmi gond. Nem a kinézettel van bajom, hanem az ostobasággal, hogy azt hiszik a telt nők, hogy attól, h felülről fotózzák csak az arcukat, akkor senki nem fogja megtudni a táskereső appokon, hogy ők nagyobb darabok.
2022. aug. 9. 12:32
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy ez ki a f*szt érdekel? Ha nem tetszik, ne nézeges felülről fotózott nőket. Hogy lehet valakinek erre ideje, hogy ezen kattogjon?
2022. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Én pl sokkal szívesebben ismerkedek olyan telt csajokkal, akik felvállalják képeken ezt, mert ez a valódi önbizalom, amikor már tényleg nem érdekli őket, h ki mit gondol. Pláne, hogy ez is szubjektív, van akinek tetszik, vvan akinek nem

Inkább azzal van bajom, h azt hiszik ,hogy kevesebbet érnek kövérként, és emiatt trükköznek.

Nyilván a többi filteres csaj is gáz, de most nem róluk szól a kérdés.

2022. aug. 9. 12:33
 6/31 A kérdező kommentje:

4-es!

Úgy van időm, hogy az agyam attól nem áll meg működni, mert épp főzök, vagy sétálok, vagy netezek.

2022. aug. 9. 12:34
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Mert mindenki, csak előnyös képek mutat magáról és nem is kell hozzá kövérnek lenni.
2022. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%
#6, elképzelem, amint a hagymát pirítod, és az okostelefonod meg ott van a lábosban. :)
2022. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
A saját magad fejlődése érdekében írtam, amit írtam a 2-ben. Az embert általában az zavarja másban, ami magában is zavarja. Ezért ezeket érdemes magunkra vonatkoztatva megvizsgálni. De aztán tévedhetek is, lehet, hogy rád ez nem igaz. Én 49f amúgy.
2022. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9es.

Értettem az üzenetét.

Ez mindössze egy kérdés volt a telt, felülről fotózkodó nőkhöz.

Én sem vagyok tökéletes, de ha csak magammal foglalkoznék, nagyon ostoba maradnék, mert magamtól nem fogok mindenre rájönni és rajtam kívül még csomó dolog van a világon.

2022. aug. 9. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!