Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nőt becsülitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt becsülitek meg jobban? Aki könnyen adja magát, vagy aki nehezen?

Figyelt kérdés
Főleg férfiakhoz szól a kérdés, de nők is válaszolhatnak.

#melyik az értékesebb?
2023. okt. 20. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak ettől függ.
2023. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ, mit jelent a könnyen. Simán lehet annyira jó a szövege meg a megjelenése a csávónak, hogy első randin ágyba viszi a csajt, pedig a lány alapjáraton nem könnyen kapható. Az ilyenből nem szűrnék le semmit.


Az a csaj akit mindenki megkap első alkalommal, voltak egyéjszakásai stb. azt én is csak egyéjszakázni vinném el.


Az sosem baj, ha egy lány nehezen kapható, ezzel kiszűri a csak "dugniakaró" férfiakat.

Persze tudni kell a határt, nem szabad túlzásba vinni azért, a "lehetetlen megkapni" csajokat senki sem szereti.

2023. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Korábban többször is előfordult, hogy első randim feküdtem le a randipartnerrel. Ma már nem tenném, jópár randi után talán, de ez sokmindentől függ. Nem lettem frigid, inkább csak óvatosabb.
2023. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
3as vagyok, még annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy szerintem a megítélésemen is rontott az, mikor hamar adtam oda magam a másiknak.
2023. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Érzelmeken múlik, lehetsz te bárcás kurwa is ha szeret, meg lehetsz te szüzike is ha nem szeret úgyis mindegy.
2023. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

#3,4


Ha belegondolsz, akkor ugyanolyanok voltak a randipartnerek is. Tehát, ha ez miatt romlott a megítélésed, akkor nyugodtan gondolhatod te is ugyanezt róluk...


Ugyanakkor sztem ezt jól látod, ha komoly kspcsolatot keresel, akkor inkább a megismerésre menj, minthogy a szex legyen az elsődleges.

2023. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Irreleváns a "becsülés" szempontjából, nem feltétlen függ össze a hűség a gyorsan szexeléssel, már csak azért is tudom, mert én is ilyen vagyok. Több lánnyal is lefeküdtem első talin, mégsem csaltam meg soha senkit, és nem is fogok, ez elvi kérdés.

Viszont a hamarabbnak jobban örülök, mert a szex jó dolog

2023. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Van egy mondás: kurvából lesz a legjobb feleség !
2023. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Hamarább annak függvénye, hogy oda van-e érted, vagy hogy passzoltok-e az ágyban. Hiába adod magad később oda - Ez is milyen degradálás már - ha nincsenek érzései irántad, vagy a szex rossz. Nem azt mondom ezzel, hogy első randin kötelező összegyűrni a lepedőt, de "erkölcs/becsület" szempontjából - hogy te nem vagy ribi tök fölösleges várni hónapokig (2-3 hónap). Ha látja rajtad hogy akarod és nem adsz neki jó, elfogadható érvet hogy miért nincs szex úgyis azt gondolja, hogy játszod az eszed. Megfektett előbb utóbb aztán otthagy, vagy megunja és és elhagy. Van rá példa meg lesz is, hogy első randin történő "dugengyusz" történt és mégis együtt vannak/lesznek. Nincs recept, garancia semmire.
2023. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Könnyen adta magát 10 éve együtt vagyunk. Nem ezen múlik.
2023. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!