Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél jómódú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél jómódú a másik kevésbé az miért gondolják azt, hogy a kevésbé jómódú csak kihasználja és lehúzza a másikat?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Kik gondolják?
2023. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sokan erre gondolnak egyből. Aztán csodálkoznak, hogy egyre jobban nyílik a társadalmi olló.
2023. okt. 26. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én kevésbé jómódúként el sem tudnám képzelni, hogy másokon élősködjek. Számomra mindig is fontos volt, hogy egyedül is képes legyek boldogulni.

De szerintem ez ritka. Nem is értem, hol tartja az önbecsülését az, aki a párját módszeresen lehúzza.

2023. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én se élősködnék senkin, engem csak az érdekel, hogy mennyire, szimpatikus, vonzó, szerethető a másik. Engem nem érdekel, hogy mennyi pénze van. De az baromi irritáló mikor azt feltételezi rólam valaki, hogy úgyis lehúznám, mert ő jól él és az exe is ezt tette vele, ezért elkezd anyagiaskodni. Nem az exe vagyok aki ugyanezt megtenné. Emiatt eléggé kiábrándultam belőle.
2023. okt. 26. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a pasid azzal vádolt meg, hogy anyagilag lehúznád őt.


Gondolom ő idősebb, te fiatalabb, és van ilyesmiben tapasztalata.


De ez egyébként nem fair, nem tudom mióta ismeritek egymást, de ez gáz akkor is.

2023. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít jómódúak?

30as szingli pasi vagyok,van egy hitelmentes lakásom, autóm, közepesen sz@r munkám,minden évben jut nyaralásra.


Nem tartom magam jómódúak, átlagosnak, de senki előtt nem szégyenkezek.

2023. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem. Egy lánnyal randiztam és jobb anyagi háttérben él, mint én. Minden rendben ment volna hogyha nem lett volna anyagias. Exével hasonlított össze emiatt nem kellettem neki, kinézte belőlem azt, hogy én is lehúznám. Soha nem húztam le senkit és nem is lenne gyomrom hozzá. Ráadásul soha nem kértem kölcsön senkitől.
2023. okt. 26. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő mit tart lehúzásnak?


Azért kérdezem, mert ha gazdag családból származik, szereti a luxus programokat és szeretné, hogy ott légy rajta akkor neki kellene ezeket finanszírozni, amit lehet korábbi rossz tapasztalata miatt nem akar.


Szerintem érdemes már az ismerkedés elején szűrni valami alapján, ha neki ez egy ilyen szempont, akkor ez van, keresned kell tovább.

2023. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Talán a tapasztalat!!!!

Mihelyst kiderül, hogy sajat lakasom van, a pasi rögtön halálszerelmes lesz, meg csomó közös terve lesz hirtelen, es mar nem is zavarja a 10kg feleslegem. Egyből költözne be hozzám a mamahotelből.🖕🖕🖕

2023. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a "jómódúbbak" előbb lehúzósabbak, mert nekik megvan hozzá a pofájuk. Én átlagos egzisztenciával előbb voltam mindig jómódúbbak által kihasználva, mint olyanok által akit kevesebbet kerestek.
2023. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!