Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó külsejű/jómódú férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó külsejű/jómódú férfiak, ti hogy bírjátok a hatalmas érdeklődést a nőktől? Nem kellene már bevezetni a poligámiát?

Figyelt kérdés

Igen, vannak kapcsolatban nem vonzó és nem jómódú férfiak is, senki nem mondja, hogy ilyen fekete-fehér a világ. De főleg a mai fiatal generációkban azért mégis egyre többször fordul elő, legalább a fiatal nők fele ilyen, hogy nem jön össze senkivel, hanem Mr. Tökéletest várja, vagy legalábbis akit ő annak gondol. Legalább a nők 50%-a a férfiak külsőre és/vagy anyagilag felső 10%-a utána vágyakozik, pláne a fiatalok között. De aki ebbe még beletartozik, más férfiak, ti hogy bírjátok a hatalmas érdeklődést? Kis túlzással 5 nő jut minden vonzó férfira (persze van, akire több, mert nagyon aktívan ismerkedik, van aki meg épp nincs benne ebben, mert más dolgokkal foglalkozik) és néha azt lehet érezni az ember megfullad a sok figyelemtől. Egyszerre lehet ismerkedni simán tucatnyi nővel, akik ha komoly kapcsolatot keresnek és vonzó vagy, akkor csak veled foglalkoznak egy idő után és ghostolják a többi pasit, egyszerre lehet randizni féltucatnyi nővel, akik nyilván rotálódnak, mert szó szerint mindenkinek nem lehet tetszeni, meg van legalább 2-3-4 nő, akikkel rendszeres szex van és 1-2 azt is hiszi, hogy már kapcsolatban vagytok.


És ilyenkor jut eszembe, amikor már azt érzem, hogy szétszakadok, hogy nem-e lenne jobb csak bevezetni a poligámiát, ha már úgy is a legtöbb nő erre a kevés külsőre/anyagilag top férfira ácsingózik és a férfiak simán lehetnének 2-3 nővel elfogadott és hivatalosabb formában is, lényegében ugyanazt csinálva, ami már is folyik kimondatlanul. Vagy minden álszent módon folytatódni fog tovább? A top férfiak sokan aratják a nőket, a nem top férfiak rengetegen a sarokban matyiznak egyedül, a nők pedig épp top férfival vannak, vagy várják a sorukat, hogy valamelyik felszabaduljon egy időre.


2023. márc. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én marha végigolvastam.
2023. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Incel rinya version100
2023. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Józska gyerek most pofázzá
2023. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Najó bocsi a 3#viccemért"

Én 30 éves szűz vagyok.

De mit izgat?

Az ember nem kifejezetten a párkapcsolattól lesz boldog csak néhányan.


A problémád addig tart amíg elengeded azt.

2023. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi energiát fektetnél a nők megismerésébe, mint amennyit a hülyeségek írásába, semmi gondod nem lenne a párkapcsolatokkal...
2023. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl képtelen vagyok átlagos lányokhoz vonzódni, így inkább kellemetlen hogy folyton vissza kell utasítanom őket. Kapcsolatban meg egy lánnyal vagyok, attól még hogy sokan vonzódnak hozzám, nem azt jelenti hogy mindet meg kell dugni
2023. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi nők nem futunk a fèrfiak után.
2023. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Szóval mégis tud vicces lenni egy nő 😂
2023. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!