Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam egy munkatársamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam egy munkatársamat a Tinderen. Nem nyomtam tovább a profilt, tetszik a lány, de még nem nagyon beszéltem vele. Általában lerázott, hogy elfoglalt és munka után mindig elsietett valahova. (valószínűleg tinder randikra) Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Szóval alapvetően arra gondoltam, hogy másnap reggel odamegyek hozzá, hogy nem akarom zavarni, de adjon már tanácsot, mert találtam a tinderen egy gyönyörű lányt aki nagyon tetszik, csodálatosan szép szemei vannak, aranyos és értelmes, de nem ír vissza nekem vagy valami ilyen dumát és utána megmutatom neki a telefonomon a profilját amire még nem nyomtam like-ot. Poénból bejátszhatom azt is, hogy megmutatom, hogy hát én ugyan belikeolnám, de fizetnem kell érte és nem tudom és nagyon szomorú vagyok stb.

Szerintetek ez aranyos? Hogyan lehetne ezt tökéletesen csinálni? :)


2023. okt. 26. 17:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Őt. Békén.
2023. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Tehát kicsit zavaros amit leírtam, lényeg, hogy nem matcheltünk csak megláttam a profilját és ott meg is állítottam a keresést, nem nyomtam tovább.


Szóval ezzel így odamennék hozzá, hogy adjon tanácsot, mert találtam egy gyönyörű lányt stb. És a végén megmutatom neki, hogy ő az :D

2023. okt. 26. 17:25
 3/30 A kérdező kommentje:
1: TROLL
2023. okt. 26. 17:25
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hagyd ezeket. Mivel lehet nem is akarna toled semmit.


Egyszeruen kozokd lattalak a tinderen en is ott vagyok..

Aztan majd amit erre mond abbol már leveheto sokminden.

2023. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
*jav egyszerűen közöld
2023. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezt csinálod, az nagyon kínos lesz. Nem szeretem ezeket a körmönfont csajozási technikákat, minden ilyen pali ki van éhezve.


27/N

2023. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem huztad jobbra? Ha matcheltek, ok

Ha nem, akkor valszeg ő balra húzott

2023. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez csak egy poénos aranyos dolog lenne. Nem tudom mi a bajotok ezzel....semmi se jó....
2023. okt. 26. 17:30
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig leráz, abban neked mi nem világos? Hiányzik, hogy kirúgjanak zaklatásért?
2023. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
24 óra múlva tudom csak de mivel munkatársam valószínű balra húzott... 100%
2023. okt. 26. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!