Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt dolgozunk, megvan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt dolgozunk, megvan a kémia kettőnk között ráadásul nagyon helyes is. Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Nem ismerem régóta, viszont nagyon megkedveltem, és úgy fest o is kedvel engem, talán meg tetszem is neki. A főnökünk (és egyben nekem legjobb barátnőm) azt mondta csak egyszer látta a srácot ilyennek, amikor én még közel sem voltam a képben, azóta csak akkor lesz félénk és jön zavarba amikor én is a közelében vagyok.

Engem az utolsó kapcsolatom nagyon megrázott érzelmileg mert akkor fülig szerelmes voltam a páromba, o viszont elég csúnyán megbántott ezért nagyon óvatos lettem randizas terén, általában vagy olyan ember tetszett aki foglalt volt, vagy olyan aki külsőleg tetszett viszont a személyisége nem fogott meg ezért a vonzódás is abbamaradt.

Ez a srác szingli is, helyes is, nem mondom hogy a személyisége tökéletes mert nem ismerem annyira, viszont amit eddig lattam az nagyon tetszik.

És épp ez a baj.

Volt párom óta nem tetszett nekem senki sem ennyire, ezért felek hogy nagyon bele élem magam a dolgokba, holott csak egyszer mentünk el egy italra (nagyon jól sikerült, munka után voltunk és akkor elkérte a telefonszámomat), és nem szeretnek csalódást okozni magamnak.

Viszont annyira jó érzés végre kikerülni a múltból és a hozza tartozó nyomorultsagbol.. hogyan lehetne megfékezni a gondolataim, hogy meg NEM vagyunk együtt, o nem az enyém és hogy ne éljem magam bele ennyire?



2018. júl. 27. 08:37
 1/6 Kiss Erna válasza:
100%
Irodában dolgoztok vagy milyen munkaterületen pontosan?
2018. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Házi nyúlra nem lövünk :)
2018. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Étteremben dolgozunk a reptéren (külföldön). Azzal a résszel hogy együtt dolgozunk számomra nincs gond, egyszer már bevált, ráadásul mind a ketten csak részmunkaidőben vagyunk ott. Ő mint felszolgáló, én kicsit elkülönítve a kávézóban, úgyhogy meg csak nem is vagyunk közvetlen munkatársak
2018. júl. 27. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene visszafognod magad miert nem lépsz közelebb hozzá!!

Egyszer élsz akkor használd ki és hagyatkozz az érzeseidre ne gondold tul az egészet !

2018. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem visszafogni kell magad, hanem változtatni a gondolkodásmódodon, hogy a tanúlságokra, és felismerésekre koncentrálj, és így el tudd engedni a korábbi sérelmeket.


"...fülig szerelmes voltam a páromba, ō viszont nagyon csúnyán megbántott..."


Ezeket a párkapcsolati nehézségeket két lehetséges módon lehet megélni, sérelemként(mint te), és tudatosan.


Ha az elōbbit választod, akkor nincs fejlōdési potenciál, csalódásként éled meg a helyzetet, és a következménye adott, rettegsz az esetleges ismétlōdéstōl, mint most.Ha az utóbbit választod, akkor felismerheted a tényt, hogy minden párkapcsolat tükröt tart elénk, amiben megláthatjuk önmagunkat, erényeinket, gyenge oldalainkat, ez által lehetōséget biztosítva arra, hogy meghaladjuk a problémás részeinket, és a következō helyzetben már bölcsebben tudunk döntéseket hozni.

2018. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza magad. Sodródj az árral (de ne haladj elé).
2018. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!