Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ha a kezdeti sexualis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha a kezdeti sexualis vagyat felvaltja a kozos sex nelkuli idotoltes, osszebujasok?

Figyelt kérdés
Zavar mert a kezdeti tuz alabb hagyott. Nem erzem h kíván, aztgondolom h már kezdek lejart lemez lenni, kezd megunni. Viszont tobbet bujik olel stb. Nemtudom h akkor ez mjt jelent

2023. okt. 28. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy hogy átmenet szenvedély szerelemből gyengéd szerelembe, már pszichológiában.
2023. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sexuális
2023. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem ugy neveltek ha a ferfi egyre kevesebbet gondol a sexre ott baj van akkor mar nem kíván annyira. Es most zavar. Tobb idot akar egyutt tolteni tobbet olelget, de ugy erzem magam ilyenkor mint 1 gyerek.
2023. okt. 28. 20:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoval inkabb a tarsasagom hianyzik neki jobban, eddig meg jobbara a romantika, sex
2023. okt. 28. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindig ez van.
2023. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális,rádunt, nem kíván....off az ilyen...
2023. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

VÉLEMÉNYEM SZERINT ez teljesen normális. Mindenki vágyik a szeretetre, nem feltétlen szexuális értelemben. És bár lehet h én vagyok a hülye, de nem jött le ki a csaj ill. srác, ugyh:


Ha te vagy a srác:

Az ő szeretetnyelve az érintések. Ez azt jelenti h ha adsz neki egy puazit vagy megöleled, neki máris jobb napja lesz. VAGY problémái vannak és arra vár, h rákérdezz.


Ha te vagy a csaj:

Valami trauma érte, kérdezz rá nagyon nagyon gyengéden, adj neki rengetegrengeteg puszit, ölelést! VAGY csak szimplán ilyen a természete, csak eddig nem tudta megmutatni neked ezt az oldalát. Arra vágyik h éreztesd vele a szeretetnyelvén h szereted.


Ha nem tudod mi a szeretetnyelve: [link]

2023. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Mikor tanultok már meg magyarul? SZEX, basszus, SZEX, érted?

Amúgy te vagy az a szerető, aki hetek óta ezen vekeng?

"Engem ugy neveltek ha a ferfi egyre kevesebbet gondol a sexre..." Érdekes családod lehet!

2023. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez van amikor nincs képbe az ember a biokémiával. Itt vagyok segítek szívesen. Nagyjából 2 év után elszáll a rózsaszín köd mert a szervezet nem képes fenntartani azt az állapotot és átvált egy szolidabb állapotba. Annak lehet örülni mert a másik amikor csak integet.
2023. okt. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, valóban kompetens vagy "szakmailag"? Ha igen, hülye kérdést feltenni ér? 😳 Mitől lehet, hogy noha a saját mércénk szerint megfelelő a másik fél, be sem indul ez iránta vagy legfeljebb csak nagyon gyengén és rövid ideig marad fenn? Ha többekkel is ezt tapasztalom, hol kell keresnem a hibát a saját készülékemben (pl. milyen hormon szintjével lehet gond)?
2023. okt. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!