Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferjem nem kivanja az osszebuj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem nem kivanja az osszebujast?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy a ferjem nem akar szexelni? Az utobbi evben egyre ritkult az osszebujas, most meg mar ott tartunk hogy ha szoba hozom, egybol jaj, koran kell kelni, faradt, ez van az van. Mindig van kifogas. Mindketten fiatalok vagyunk (30 ev) 4 eve vagyunk egyutt. Par kilo felszaladt mindketonkre az utobbi idoben, ez lenne a baj csak nem akarja bevallani? Vagy a melo stresszes ennyire?

2014. nov. 9. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában harmadik személy van a dologban, vagy valami baja van odalent.
2014. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy 3. van a dologban, egesz nap egyutt vagyunk, melo utan meg siet haza, sosem marad ki.
2014. nov. 9. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Miert vagytok egyutt egesz nap? Egy helyen dolgoztok?


Nem lehet, hogy siman csak unja mar az egeszet? Nem lehetne, hogy kicsit hagyod kimaradni, haverokkal sorozni, akarmit, csak ne otthon legyen?

2014. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez most durva lesz,de azt modom,hagyd a csudába,én 5 évig csináltam ezt,azt hittem majd a szerelem segít,hát a fenéket...Mindent kipróbáltam,semmi nem segített,csak "döcögött" a dolog havi 1-2 vel.A legszebb éveim(26-31 között) menetek el így,és azokat már senki nem adhatja vissza.Lépj le amíg nem késő.
2014. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeret kimaradozni, elmondasa szerint szeret velem lenni, eleg ritkan jar el a baratokkal, inkabb lusta. Egyszeruen mostanaban mar nem erdekli az osszebujas.Nagyon nehezen lehet ravenni, mar ha egyszer ra lehet venni. Attol tartok, tulsagosan nagy a megszokas, sulve-fove egyutt. Mit lehet tenni, hogy feldobja az ember a parkapcsolatot es a parja NONEK nezze, ne baratnak?
2014. nov. 9. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexi ruci, új helyszínek, új pózok, mozduljatok ki.
2014. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ne nézzen barátnak kell a vonzalom, az érzelmek.Milyen volt a kapcsolat indulása?Ha van mit feléleszteni akkor meg kell próbálni. De könnyen lehet hogy eluntátok egymást. Az biztos hogy nem fog változni semmi, ha csak otthon ültök és lassan besavanyodtok. Beszéljetek a dolgokról nem szégyen és ha nem megy, nem változik semmi, akkor ne vesztegessétek egymás idejét. Túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy egymás mellett unatkozzatok. Az intimitásra, érzelmekre szükség van. És ez nem csak a szexben teljesedhet ki hanem apróságokban. Legyen felvezetés, romantika, izgalom. Valami ami felkavarja az állóvizet. Ne erőltesd a dolgot hanem szépen vezesd rá. Kényszerből biztos nem fog menni vagy felszólításra. Te kívánod igazán? Mennyi az a pár kg plusz? Nem csak a modell alkatú emberek tudnak dögösek lenni. De ahhoz kell hogy adjon magára az ember és legyen kisugárzása. Meg persze a 2 ember között a kémia kell hogy működjön. De ami a leglényegesebb ezt ne tőlünk kérdezd hanem a férjedtől. Az nem megoldás hogy ha kifogásokat keres és nem lehet megbeszélni a dolgokat...
2014. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szóba se merem hozni, őt már az is zavarja, ha érzi hogy kívánós lettem....
2016. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!