Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek "értékesebb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek "értékesebb" az a nő, aki több éve nem szexelt vagy nem számít?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít.
2023. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Én is máshogy állok hozzá ha nem volt valakim sokáig vagy úgy összességében... Szerintem.


Vannak fuckboy ismerőseim, nincs is hosszútávú kapcsolatuk, nem tudnak már életmódot váltani. Nem lennék olyan. Jobb megvárni az igazit.


Én ebből indulok ki.

2023. okt. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem számít, mivel nemcsak szex a lényeg egy kapcsolatban, persze fontos az is, de az az együtt töltött idő kis részét teszi ki. Számomra fontosabb, hogy jókat tudjunk beszélgetni, határozott legyen akire valamennyire fel tudjak nézni rá, de nem úgy, hogy legyen valaki, hanem pl akivel legutóbb jártam, ő az szinte egyedül nevelte fel a gyerekeit, volt, hogy emiatt 2 helyen is dolgozott, de közben azért magát se hanyagolta el.
2023. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nincs olyan nő, aki több éve nem szexelt, legfeljebb akkor, ha nagyon vallásos. Minden más esetben, ha nincs kapcsolata, dug valakivel.
2023. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
nem számít. nekem fontos hogy szeresse a sexet mert magy a libidóm.
2023. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a szexet, nem erről van szó, hanem, hogy megválogatom egy ideje, hogy kivel.
2023. okt. 29. 06:57
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 4-es! Nem értek veled egyet, mert nő vagyok, nincs kapcsolatom már több éve és azóta nem élek nemi életet. Nem vagyok ösztönlény, hogy csak dugni keressek valakit, mert anélkül is van mindig erre jelentkező, akiket sorba elutasítok. Nálam csak és kizárólag a párkapcsolat része a szex és nem külön elem.


A kérdésre válaszolva pedig csak a saját ismerkedési tapasztalatomból tudok kiindulni, hogy NEM. 41N

2023. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan kapcsolatom ahol 4 évre bekerült a pasim. En 4 évig senkivel nem voltam. Aztán mikor kijött ugyanott folytattuk ahol abbahagytuk. Nekem 4 év után olyan volt vele a szex majdnem, mintha eloszor csinálnám megint. (De azt ondolja úgyis volt pasim azalatt), a pasiknak ilyen esetben nem a szexnej van értŕke hanem a nőnek amugy hogybazzal van azzal szexel akibe mindig is szerelmes volt.


De volt olyan pasim is akivel tinin jártunj aztán vége es 28 évesen jöttunk ujra össze 10 év mulva. És benne is ezek az érzések voltak hogy tele volt emlékekkel (én meg semmire nem emlékszem szinte...), es a pasikban szoval ez az érték valahol hogy azzal a szerelmével van akiben tinin is szerelmes volt.


Nem a szexen vannak rajta.

2023. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút értékesebb. Én sem bújok össze mindenkivel. 32F
2023. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Abban az esetben igen, ha a pók aranyselyemmel szőtte be.
2023. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!