Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nőként barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nőként barátság extrákkal kapcsolatot kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertük meg egymást, eleinte randizgattunk, de pár hét után rájöttünk, hogy nem egymást keressük, de mivel közös a tágabb baráti körünk, sokszor összefutunk, ekkor csak pár szót dumálunk, öleléssel köszönünk, ennyi.

Vannak még nála cuccaim, amiket elvileg jövő héten visszahoz.

Nem feküdtünk le amúgy egymással az a pár hét randizgatás alatt.

Ha vele szeretnék barátság extrákkal kapcsolatot csak mondjam ki kerek perec, vagy valahogy sugalljam? :D mit tanacsoltok?

A fizikai vonzalom megvan, tényleg belülről nem passzolunk.

30+ évesek vagyunk, én vagyok a nő


2023. okt. 29. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ő miért nem kezdeményezi? Fél tőled, vagy nem kellesz neki? Mással szexel?
2023. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez általában kialakul úgyis, esetleg ha beszéltek akkor felhozhatod a szextémát, és lehet még ő fogja azt mondani, hogy kipróbálná veled ;)
2023. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ez így kicsit furcsa. Megvan a fizikai vonzalom, barátság extrákkal kapcsolatot alarnál, de több hét randizás alatt nem szexeltetek? Nem egy szokványos helyzet. Ez inkább úgy jellemző, hogy nagyon jó a szex, de nem egymást keresitek, ezért megmarad a testi kapcsolat, de nem lesz belőle több. Így, hogy nem is feküdtetek le egymással, ez elég random.
2023. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is furcsa. Hamarább nem kellesz te neki, mert van más, mint hogy fél kezdeményezni.
2023. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Randiztok pár hétig, amikor nem jön össze, akkor meg felajánlod magad?! Te 30 fölött tényleg erre vágysz?
2023. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudnék pár tippet adni hogyan kell. Én is így csináltam.
2023. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent pontosan az esetekben a nem passzolás, például, ha Te nagy állatmentő vagy, Ő pedig nem igazán kedveli a házikedvenceket, akkor mondd neki, hogy "Figyelj, a cicákat nem kedveled azt oké elfogadom de, hogy a puncit sem, azt nem tudom...!"

😆

2023. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?:)
jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt a csávót hagytam, szerencsére találtam jobbat :)
jan. 4. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Az is barátság extrákkal?

Amúgy is, ha pár hét alatt nem volt szex 30 felett nem is értettem miért vele akarsz aztán összejárni.

jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!