Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatot szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot szerintetek mennyire nehéz kezdeményezni? Van valami sikeres konvencionális metódus?

Figyelt kérdés

Kicsit bénának érzem magam ilyen téren. Nem nagyon akar összejönni. Hogyan tudnám oldani ezt a blokkot magamban?

27F



2014. márc. 28. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
meg kell idézni Molochot
2014. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában nem vagy még sosem? Mit szoktál csinálni?
2014. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálok felszabadult, nyitott és őszinte lenni.
2014. márc. 28. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lesz rögtön komoly az a kapcsolat, az csak idővel válhat azzá

mennyire nehéz kezdeményezni? egyénfüggő

amúgy meg örülök, hogy ilyen szavakat ismersz, de utcán inkább ne használd

2014. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai világban nagyon nehéz, a komolynak tűnők kapcsolatok zömében is csak megszokásból, a magánytól való félelem stb. miatt vannak együtt az emberek, és egyáltalán nem biztos, hogy boldogok, csak megvannak együtt. Amúgy azt vettem észre, hogy ha kicsit is igényesebb vagy, akkor még nehezebben fogsz találni magadnak valakit, a nők között is igencsak keresgélni kell, mire talán találsz valakit, de még akkor sem biztos.
2014. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és próbálok tanulni, fejlődni ezen a téren.
2014. márc. 28. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdeményezni nehéz hanem fenntartani. Én amúgy nem értem miért nem megy ez zsigerből másoknak, de lehet én vagyok szarul összerakva mert ha én valaki mellett elkötelezem magam akkor onnantól csőlátásom lesz és csakis ő létezik számomra, nem kell más.
2014. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogsz társat találni, csak nehéz.


Nőként sem könnyebb a helyzet. Nekem 5 év kínlódás (párkapcsolat/szakítás, pocsék randik, keresgélés után 24 évesen végre sikerült normális férfit találnom aki alkalmas volt végre komoly párkapcsolatra, és még a szex is jó.


Magyarul külsőleg megfelelő az ízlésemnek (mert ugye senki nem jön össze olyannal aki nem tetszik neki)


összepasszol a személyiségünk,

jó a szex,

azonos a jövőképünk ( akart házasodni és gyereket is)

monogám és őszinte.: nem csal orrba szájba és nem hazudozik


Nevetséges, hogy elvárásként kell megjelölni a hűséget és az őszinteséget, mert alapnak kéne lennie. Hát ennyi.


Nekem nehéz volt. A férjemnek pl nem. Ő először próbált párt találni amikor velem összejött.....ilyen is van. Ő szerencsésebb volt. Viszont még annyi szenvedés ellenére is megérte nem feladni, azért ami most van. n/28

2014. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!