Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy csak addig tetszik egy srác amíg le se szar, aztán amint elkezd érdeklődni irántam már nem?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy srác akkor csak addig teszik amíg nem érdeklem.Amint elkezd nyomulni inkább beijjedek és már nem is akarom.Szinte könyörgök hogy nehogy összefussak vele,nem akarom látni stb...Viszont ha már nem érdeklem akkor megint hiányozni kezd:S.

Tudom ez rémesen gyerekes viselkedés,ugye ezt ki lehet nőni?


2010. okt. 19. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen voltam egészen 19-20 éves koromig. nem is volt barátom, aztán jött egy hirtelen váltás, azóta meg egy két éves kapcsolaton vagyok túl, mostanra pedig az Igazit is megtaláltam :) kinövöd, ne félj.. mennyi idős vagy egyébként?
2010. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt. vadászösztön, fiatalság, szeleburdiság. ha találsz egy megfelelő pasit hidd el nem így lesz.
2010. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtató :)16.L
2010. okt. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!