Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdett érdeklődni irántam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett érdeklődni irántam! : ) ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez volt az első lépés, mostanában sokat vagyunk együtt, gyakran kísérem haza, satöbbi, az egyik ilyen alkalomnál mondjam meg neki hogy én többet szeretnék mint barátság?


2010. szept. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A kérdésedben van a válaszod:)
2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezt nem kell mondogatni, hanem csinálni kell. Ha ő sincs fából, akkor csak megfogja a kezed vagy valami, te is lépsz stb. Kialakul ez mindenféle bejelentés nélkül is.
2010. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Légy férfi.A változatosság kedvéért.Ha lehet olyan férfi,aki nem kérdez meg minden eggyes lépést idegenektől.De ha akarod megdugjuk helyetted,és elmeséljük milyen volt.
2010. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álj 1 helybe megne mozdulj!
2010. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!