Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 40 körüli nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli nő akinek volt fiatalabb pasival viszonya??

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiskodni szeretnék, hogy valakinek volt-e valamilyen viszonya fiatalabb pasival, akár alkalmi, akár tartós. Úgy tényleg bármilyen jellegel, hogy akár 10-15 évvel fiatalabb pasival házasodott, vagy félre lépett vagy bármi. (A fenti korcsoport nem feltétlenül irányadó, 30tól felfele bármilyen válasz érdekel)

Érdekelnek az ilyesmi történetek, akár privátban is.

26/f


2023. okt. 30. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nem 10-15 év, de én ismerek egy pasit, aki 28 éves és 37 éves nővel van együtt, akinek van egy 6-7 év körüli lánya is..

Kb 8-9 hónapja lehetnek együtt.

2023. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ismerős csak, 38 a nő és két gyereke van a kishapsija 24 és komoly kapcsolat nem szexviszony vagy ilyesmi.
2023. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 62%-os elárulod mi a problémád a válaszokkal..? Ne csak pontozgass, akkor már írd le mi bántja a picit lelkecskédet. Az hogy vannak 20-on éves férfiak, akik idősebb nővel vannak vagy mi fáj ennyire?
2023. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

En komoly kapcsolatokrol tudok 27 srac 50 feletti nő közös baba.

Nem is egy ilyen van. Es hazassággal.

2023. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
*Jav: 40 feletti!
2023. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Én 36 voltam, mikor megismerkedtem a korábbi párommal, ő 29. Mondjuk ez csak 7 év. 5 évig voltunk együtt, nem a korkülönbség miatt váltunk szét, hanem, mert külföldre ment élni, én meg nem szerettem volna, így végül különváltunk.
2023. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3 az ilyet én se értem. Vagy ha maga a téma bánta akkor miért tévedt ide.

Magam részéről eddig mindenkinek ment a zöld. Tényleg nem tudom, hogy miért tekinti haszontalan válasznak, vagy tényleg sérti valami azt a "válaszolót".

2023. okt. 30. 16:38
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám barátnője tanárnő és összejött egyik diákjával már jó pár évvel ezelőtt. Aztán szakítottak, de elég nagy botrány volt akkor belőle.
2023. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Én harminc körül lehettem ,amikor megismertem egy nálam nyolc évvel fiatalabb srácot.Egy ideig összejártunk.

Aztán végül is én hajtottam el,a korkülönbségre hivatkozva,de valójában az okozta a legnagyobb problémát,hogy baromira gyerekesen viselkedett akkoriban.

Nem régen újra felbukkant az életemben,természetesen most sem kellett.Ugyan valamennyire megkomolyodott,ám láttam,hogy túl erőszakos és meg is akarta velem csalni a jelenlegi feleségét.Én ebből nem kértem.

Szóval,nálunk nem jött össze,igaz,nem is voltam nagyon szerelmes belé soha.

Hamarosan negyven leszek.

2023. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Volt ilyen, remélem lesz is még.
2023. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!