Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 40 körüli nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli nő akinek volt fiatalabb pasival viszonya??

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiskodni szeretnék, hogy valakinek volt-e valamilyen viszonya fiatalabb pasival, akár alkalmi, akár tartós. Úgy tényleg bármilyen jellegel, hogy akár 10-15 évvel fiatalabb pasival házasodott, vagy félre lépett vagy bármi. (A fenti korcsoport nem feltétlenül irányadó, 30tól felfele bármilyen válasz érdekel)

Érdekelnek az ilyesmi történetek, akár privátban is.

26/f


2023. okt. 30. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

eddig minden pasim fiatalabb volt mint én

1-10 év volt a javamra :)

nem én választottam ezt hanem a pasik engem, és mivel nem érdeklődtem a koruk után így esett h mikor már komolyabban benne voltunk derült ki

2023. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

35 évesen volt egy 26 éves "szeretőm". Azért idézőjelben, mert mindketten egyedülállók voltunk, csak előre leszögeztem, hogy ez egy affér lesz, nem párkapcsolat.

Szep volt, jó volt, aztán egy idő után komolyabbra lett igényem (nem vele) és mindenki ment a maga útjára.

jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nyóc évig. Aztán kámforrá vált.
febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Van is, én 42 ő 32, tavaly összeházasodtunk. Eleinte nagyon furcsa volt nekem nőként, hogy fiatalabb a párom, csak idősebb férfiakkal volt dolgom előtte. (7 évvel volt tőlem korosabb a legidősebb.) Egyébként nem a kinézett miatt volt furcsa, mert egy 10 évet simán letagadhatok és nem is annyira a mindennapi dolgokhoz való hozzáállás miatt, mert a férjem elég felelősségteljes, hanem voltak dolgai ami életkori sajátosságból, életkori kihívásokból adódott, dolgok amiken én már túl voltam, de ő akkor lépett bele, tapasztalta meg.

Össze kellett csiszolódnunk, de azt mondom, életem legjobb kapcsolata. A férjem tisztel, ad a véleményemre, mert tapasztaltabb vagyok és én is sokkal elfogadóbb vagyok és türelmesebb mint eddig bárkivel, férfiként tekintek rá teljes mértékben és nincs anyakomplexusa, nagyon jó a kapcsolata a szüleivel, de bevallása szerint mindig is szerette a tőle idősebb nőket, mert a korosztályában lévő nőkkel, lányokkal nem tud azonosulni. :)

márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Voltak, igen 20 évvel fiatalbbal anno. Alkalmi inkább bár az egyikkel meg párszor összejartam dugni.
márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Gimiben a tanárnőm összejött az egyik diákjával. Azóta házasok és három gyermekük van. A fiú olyan 17-18 éves volt míg a nő 35-36.
ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első menyasszonyom 9 évvel volt idősebb nálam. 25 évesen ismertem, ő 34 volt ekkor. 4 évig voltunk együtt, ebből 2-t együtt is éltünk. Eljegyeztem, tervezgettük a babaprojektet...

Az esküvő előtt 3 hónappal meghalt egy autóbalesetben.

ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Köztünk nagy korkülönbség nincs és fiatalon jöttünk össze, de így is voltak akik megszóltak, hogy ebből nem lehet semmi komoly blablabla, csak mert a férfinak kell idősebbnek lennie bizonyos emberek szerint.

38 vagyok, a férjem 35. 14 éve vagyunk együtt, 12,5 éve házasok is.:)

ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
Igen,42 voltam amikor összejöttem egy 21 eves fiúval. 11 éve élünk együtt. Egyikünk se akar gyereket.
ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!