Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok apja valóságban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok apja valóságban milyen gyakran ver meg udvarló fiúkat?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani ezt a szöveget fiatal lányok és nekik udvarlók kapcsán, hogy majd az apja így úgy elbánik vele stb. ha nem tetszik neki.


De a valóságban ez mennyire jut el tettlegességig, hiszen sok lánynak az apjával olyan a kapcsolata hogy az apja kb. lesz*rja mi van a lányával.



2023. okt. 31. 09:07
 1/9 Kitana. ***** válasza:
69%

Nem adott soha senki okot rá, de az én apám pl nem szar le, habár agressziót nem nézek ki belőle, de ki tudja, lehet megverne valakit, ha tényleg valami durva dolgot csinálna velem. De durva dolgok alatt fizikai agressziót vagy ilyesmit értek, ami durvább egy pofonnál, nem azt ha mittomén csak megcsalna vagy egyebek.

(Persze jelenleg felnőttként reális esély nem lenne nagyon rá, hogy tényleg meg is tudja verni, de mondjuk ha még egy fedél alatt élnénk és tudna találkozni az illetővel.)

2023. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Édesapám (béke poraira) egy szelíd ember volt. Ha én szerettem valakit, akkor csak emiatt ő már akkor kedvelte az illetőt, amikor még nem is találkozott vele :)


Ha nem tetszett volna neki a pasim, akkor inkább csak elmondta volna nekem a véleményét, de azt is inkább megtartotta volna magának.


Nem igazán tudom elképzelni, hogy megverne bárkit is. Nagyon max akkor, ha az bántalmazott volna engem valamilyen módon, de az ugye nyilván más tészta.

2023. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem hinném, ha választasz egy pl közgazdász, vagy jogi végzettségű lányt, akkor annak a cégvezető, szakjogász, egyetemi oktató apja laposra verne, amíg ki nem lóg a beled a földre.
2023. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Én csak egyetlen okkal vernék el udvarlót, ha kezet emelne a lányomra
2023. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Al Bundy tudta hogyan kell kezelni az udvarlokat. Bizom a lanyomban, hogy olyan szintet ert el, hogy nem hoz haza olyan pasikat akiket szet kene szednem. Eddig se kellett.
2023. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is ilyen lejárt szar vicc. Én mondtam apámnak, hogy ja, van valakim, aztán ha komolyabb lett, bemutattam. Ennyi. Ő is volt fiatal, ő is csajozott, ez az élet rendje.
2023. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkan hiszen a civilizalt emberek tudjak hogy mason eroszakot alkalmazni buncselekmeny. Szamos mas lehetoseg van az udvarlo elriasztasara. Bar a legjobb az lenne ha alapbol nem szolnanak bele.
2023. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez még a szüleim idejében volt, de ők már 70 körül vannak.
2023. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor verné meg a barátomat, ha erőszakoskodna velem vagy kezet emelne rám.


Amúgy mi oka lenne rá? A barátom értelmes tanult férfi, tisztel, szeret.

2023. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!