Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek máshogy egy miliossal mint az átlaggal?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az emberek többsége kicsit másképp viselkedik egy dollármilliomossal, mint az átlaggal (lassan itthon inkább milliárdost kellene mondani, kicsit extrémebb családi házak 300 millió körül vannak, mindenki milliomos).
2023. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy milliomossal nem viselkednek máshogy, egy százmilliomossal se, ahhoz már miliárdosnak kellene lenni, de olyanokkal meg az átlag ember nem nagyon találkozik, főleg nem látja, hogy a csajok tényleg teszik-e magukat nekik.
2023. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én fordítva vagyok bekötve. Ismerkedni akart velem egy pasi, aki sokkal jobban állt nálam. Én leoffoltam. Nem tudnék vele se így, se úgy lépést tartani.
2023. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
A mai magyar nönek csak a pénz számít. Tényleg semmi más....ez az igazság.
2023. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Jaja, azért van egy rakat átlagos keresetű meg csóró pasinak nője. Annyira szánalmas már ez a rinya, miközben a való élet cáfol rá arra a sok hülyeségre, amit összehordtok.

Amúgy egyetértek az 1-essel, ennek semmi köze a nemekhez, úgy általában az emberek másképp viselkednek, ha egy milliomossal sodorja össze őket az élet.

2023. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha ugy nézzük, mi killiomosak vagyunk, 4 Bpi lakás+1 biatorbágyi családi ház! Inkabb milliardoara gondolsz
2023. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
3- Honnan tudod? Még ki sem próbáltad.
2023. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen 2- as, miért??
2023. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs 3- as
2023. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 és ez ki a fszt érdekel, hogy nektek mi van?
2023. nov. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!