Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a haverotok összejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haverotok összejönne azzal a nővel, aki nektek is nagyon tetszett régóta, hogy viselkednétek utána velük?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Mintha semmi sem történt volna
Kerülném őket
Bunkó lennék velük
A nőt kerülném, a havert nem
A havert kerülném, a nőt nem
13 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki arra szavazott, hogy csak a nőt kerülné, vagy csak a havert, az megindokolná? Nagyon kíváncsi lennék az okára.
2023. jún. 19. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Azt hittem, a férfiak, haverok nem csinálnak ilyet egymással.
2023. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Mivel azóta van párom, akivel boldog vagyok, nem érdekelne. Sok boldogságot nekik! Túl vagyok az összes plátói szerelmemen, bárkivel összejöhetnek. Tesómmal, legjobb baráttal, nem számít. Örülnék nekik.
2023. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4# arra az esetre gondoltam, amikor beszéltek róla, hogy mindkettejüknek bejön az adott nő, így egyik sem tudta, hogy a másiknak tetszik.
2023. jún. 19. 14:22
 5/8 A kérdező kommentje:
5# nem az érdekelt, hogy utólag, hanem, hogy akkor, egy ilyen helyzetben ki hogy viszonyulna a másik két félhez.
2023. jún. 19. 14:23
 6/8 A kérdező kommentje:
6-os választ javítom: tehát NEM beszéltek róla
2023. jún. 19. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyenkor megszűnik a vonzalom, tudok rá barátként gondolni. Legalábbis ez eddig így ment. Örülök, hogy boldogok, keresek mást, ennyi. Baráti párként tekintek rájuk. Ha persze nem történt semmi, csak régóta tetszik. Más kérdés az, ha már randizgattunk vagy jártunk is.


Ha a barát tudja, hogy nekem nagyon tetszik, mégis rányomul, anélkül, hogy beszélünk előtte erről -kvázi a beleegyezésemet kéri, akkor onnantól kezdve nem a barátom. Ilyen még sosem fordult elő.

2023. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez szomorú. Így már akkor sem "lehettek" együtt, ha szakítanak.

Hát... legközelebb ne várj annyit! Amíg tovább nem léptél, jobb kerülni őket.

2023. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!