Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok vizualis típusok?

Figyelt kérdés
Van az a sztereotípia miszerint a férfiak vizuálisabbak mint a nők, a nőknek pedig elég ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, de ez persze hülyeség. Szerintem inkább egyéntől függ, és hogy kinek milyen az ízlése stb. Nálatok hogy van ez személy szerint? Van hogy pl párkapcsolatnál tud a belsővel kompenzálni ha külsőre nem tartjátok kifejezetten jó palinak, szexkapcsolatnál meg a külső fonzosabb, vagy ilyesmi?
2023. nov. 1. 20:26
 1/8 Kitana. ***** válasza:
91%
Nincs ilyen, ha nem tetszik, akkor semmit nem akarok tőle. Szerintem elég változatos az ízlésem, sokféle férfi tetszik, olyanok is tetszenek néha, akik nem hagyományos értelemben jóképűek, de olyan nincs, hogy nem tetszik, de összejövök vele, mert jó fej. De a belső ettől függetlenül fontos, szexkapcsolatnál is, utóbbi esetén csak annyi, hogy nem kell mindenben passzolnunk, de ha nem bírom, akkor szexelni sem akarok vele. Úgyhogy mind a két esetben fontos mind a kettő dolog🤷‍♀️
2023. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon. De nekem sincs zsánerem, bárki meg tud tetszeni. Szexkapcsolatban nem vagyok benne.


De utálom az ilyen kérdéseket, amikor a felszínes férfi tudni akarja, milyen átlag alatti külsőt tud letolni a nők torkán.

2023. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az hogy kinek mi számít jóképűnek, szépnek, átlagosnak, az sokszor szubjektív. A kérdés lényege hogy kinek mennyire fontos, nélkülözhetetlen szempont.
2023. nov. 1. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted? Ha valakinek még a látásától is viszolygok, nyilván nem akarok vele sem szexelni, sem semmilyen kapcsolatba kerülni. Ha valakire jó ránéznem, mert számomra esztétikus látványt nyújt, plusz valamiért még vonzódni is kezdek hozzá, beindít (nem minden szép ember mozgat meg, sőt!), azzal az emberrel több mint valószínű, hogy fogok szexelni, ha úgy alakul. A kérdésedre a válasz pedig az, hogy általában az emberek, lányok és fiúk is a szépet szeretik. A szép pedig igencsak tág fogalom. Nekem is volt olyan, hogy valakihez annyira vonzódtam, hogy szebbnek láttam, mint amilyen egyébként volt. Nem vokt csúnya, de nem is az a tipikus férfiszépség. Vagy nem volt kifejezetten az a jóképű kategória, másoknak, de nekem mégis az egyik legjóképűbb pali volt a vidéken.
2023. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
A kérdező feltett egy tök egyszerű kérdést, mert szeretne megtudni valamit. És ezt a kérdést simán meg lehet normálisan is válaszolni, de láthatóan vannak olyanok (mint itt mindig), akik nem bírják ki megjegyzéstevés, és kötekedés nélkül, egyszerűen muszáj. Rögtön meg kell sértődni, és visszavágni... Hihetetlen.
2023. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#5, még szerencse, hogy te válaszoltál erre a tök egyszerű kérdésre és kíbírtad megjegyzés nélkül.
2023. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
6: Én nem vagyok lány. De látom csak nem bírod ki, muszáj cirkuszolni. :D Sok értelme nem volt a te válaszodnak sem, ha arról szólt, hogy beletaposs a kérdezőbe. Köszi az ilyen segítséget.
2023. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Az a szomorú, hogy ezt meg kell kérdezni. Szomorú, hogy a net tele van infoval, a világ emberekkel, mégsem képesek sokan megérteni, hogy mindenki más.


Illetve hogy a vizualitás, mint tulajdonság fogalmilag egyenlő lett azzal, hogy csini nőre áll a farok. Ami tényszerűen igaz, minden alloszexuális embernek arra áll/nedvesedik, aki tetszik neki (sokkoló, ugye?).


De a vizuális típus nem azt jelenti, hogy szeretném, hogy tetsszen nekem a párom. Mindenki ezt szeretné. A vizualitás azt jelenti, hogy pl. én jobban megjegyzek valamit, amit képekkel illusztrálnak, mintha csak leírás lenne. Videos recepteket szinte azonnal megjegyzem, a szövegeseket át kell olvasnom egy csomószor.


Az ilyen kérdések kiábrándítóak és megdöbbentőek.

2023. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!