Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, hogy a legjobb barátom, akibe szerelmes vagyok, az korrepetál Angolból? Illetlenség, hogy ingyen csinálja?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit tett belőle, valamint emelt szintű nyelvvizsgával rendelkezik. :) Rég óta szerelemes vagyok belé, amit tud is, csak nem érez irántam semmit, csak legjobb barátok vagyunk. :)) Nem lesz ebből gáz szerintetek? Én javasoltam az ötletet, hogy segítsen nekem, de ő szívesen vállalta. Valamint még nem beszéltünk az anyagiakról, mert a srác elég jómódú, de igazából pénzéhes is, és szerintetek bunkóság nem adni neki? Sajnos csak a zsebpénzemből tudnék neki, (max 500 forint alkalmanként) de kínos helyzetbe nem akarom hozni őt.
2010. okt. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
"mert a srác elég jómódú, de igazából pénzéhes is" - magyarul zsidó
2010. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, h "na és mennyi lesz?" ha rendes akkor nem fogad el pénzt, ha meg nem akkor 500Ft/alkalom az tényleg nem sok és az is kedrülne,h tényleg nem érez irántad semmit.. viszont ha meg elmész egy angol tanárhoz az akár 45 percért is elkér 3000ftot.
2010. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
majd szophatod a fa szát
2010. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezőezt jól jegyezd meg semit nem adnak ingyen! előb utob a fiunak vhogy meg kell hogy, köszönjed persze itt nem kell rögtön arra gondolni.
2010. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szopni fogod a zsidó faszát.Ennyi.
2017. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Labfetises élményében részesítsd, megérdemli
2017. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!