Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Mások is aggódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Mások is aggódnak azon, hogy a Magyarországra beözönlő többnyire fiatal, csinos, vékony(!) egzotikus nők elszívják a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
Mi lesz ebből?

2023. nov. 2. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem aggódok.
2023. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Téged mit érdekel férfiként? Attól még mást írsz oda, az maradsz
2023. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2023. nov. 2. 15:02
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Engem itt Németországban élve teljesen hidegen hagy. Vihetik mindent! Sok boldogságot!
2023. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon regota nem érdekelnek a magyar pasik, nyugodtan vihetik az összeset!
2023. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
5-ből 5 pasi válaszolt.
2023. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar. Bízom magamban.
2023. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Kétségbe vagyunk esve, én amiatt aggódom leginkább, hogy valamelyik felszed téged, és nem olvashatjuk tovább az izgalmas kérdéseidet.
2023. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor voltál te nő, amikor én...
2023. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem aggódom rajta.


Szerintem van elég férfi a saját korosztályomban, akinek nem huszonéves, magyarul nem beszélő ázsiai nő az elképzelt ideális társa.


De ha esetleg nem lenne magyar férfi, akivel szívesen ismerkednék, akkor nekem is lenne lehetőségem külföldi férfival ismerkedni, főleg mivel a munkám miatt is viszonylag gyakran van lehetőségem utazni, és több idegen nyelvet is jól beszélek, így ez nem lenne akadálya annak, hogy máshol éljek, ha szeretnék. (Amit amúgy nem tervezek.)

2023. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!