Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismertétek meg a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a párotokat először? Írd le hány éves vagy és nő vagy férfi. Írd le hogy online vagy való életben találkoztatok először!! Tehát nem a randi hanem ahol elsore lattad. Pl munkahely, buszmegálló, koncert elso sor, fesztivál büfé.

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 15:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ha online ismerted meg írd le, hogy LEGELOSZOR hol pl ha facebook ismerosnek ajanlotta vagy csoportban kommenteltél neki stb.


Ha a valo eletben akkor ird le PONTOSAN legeloszor hol.

2023. nov. 2. 15:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkeresőn ismertem meg.

Regisztrált, majd várta hogy nála kezdeményezzenek. Ez nem történt meg, így 2 héttel később néhány paramétert beírt a szűrésbe, és azok közül akiket feldobott neki a rendszer, 5 lányt kiválasztott és írt. Köztük voltam én is. Utólag mesélte hogy 3- man válaszoltunk vissza neki, egy pár napig beszélgetett ismerkedett mindhármunkkal, idővel a többitől elköszönt, mert engem választott. Beszélgettünk, ismerkedtünk, ez volt 18 nap. Közben randira hívott, aztán találkoztunk, azóta együtt vagyunk🥰 1,5 év múlva összeházasodtunk😊 és ennek is már 12 éve😊

2023. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Online. Badoon.
2023. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Pesti diszkóban meghívott egy italra. Akkor voltunk 28N és 38F
2023. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Budspest:

Uszoda: hajos Alfred

Uszoda: Komjadi

Dokk klub (Vizoviczky szotakozohelye a hsjogyarin)

2023. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Uszodában hány évesen? Ezt hogyan kell elképzelni? úszás közben, vagy hogy? :) Köszi
2023. nov. 2. 16:40
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Egy baráti társaságban, egész pontosan a plébániánk közösségi termében láttam meg először. Ekkor alakult egy egyházközségi csoportunk, mindenki hozott ismerőst, barátot. Egyik ismerősöm mutatott be minket egymásnak.


Nő vagyok. Akkor voltam 25 éves, ő 33. 2 évvel később jöttünk össze.

Most én 34, ő 42.

2023. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Pesti szórakozóhelyen.
2023. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Élőben, egy baráti összejövetelen a kollégiumban, ahol laktam az egyetem első éveiben. Az egyik közös barátunk hívta meg, ő (mármint a párom) nem a koliban lakott. Ez volt lassan 10 évvel ezelőtt :) Az a bizonyos közös barát tanú volt az esküvőnkön.

21 voltam akkor. Nő vagyok (ez még nem múlt el, csak a húszas éveim :D ).

2023. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom hogy pontosan kérted. Akkor Morrisons 2.
2023. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!