Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi férfinek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi férfinek vagy srácnak nem adatik meg a barátnő/párkapcsolat vagy a szex?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 15:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres jó sex? Na az kevésnek.

A ritka vagy rossz sex szerintem az általános a házasságok, kapcsolatok nagy részében.

A fiatalabb korosztályban akik szinte sose sexelnek az szerintem olyan 10-ből 3 lehet kb.

2023. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Adatik.
2023. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Vajon mennyi nőnek nem adatik meg, hogy egy rendes férfit találjon.
2023. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
3-as. Definiáld a rendes férfi fogalmát.
2023. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1/


Csak a neten azt látni sok oldalon mindenki szexel,tudom itt a neten tömören lehet látni a dolgokat mintha egy csomóan ezt meg azt csinálnának.

2023. nov. 2. 17:56
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
4es Például nem beszél úgy a szexről, mintha alanyi jogon járnia kellene.
2023. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem például biztos nem adatik meg:(
2023. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7/


Hát nyugi én se vagyok az utóbbi időben ellátva nagyon vele.

2023. nov. 2. 22:42
 9/27 anonim ***** válasza:
Nagyon soknak, és egyre többnek ahogy telnek az évek. Ha valóban tudnák az emberek, kinek mennyi jut, nagyon meglepődnének milyen magas szám az, amiről te is itt most kérdeztél.
2023. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9/


Igen sajnos a szex már összekapcsolódott nagyon az pénz dologgal,akkor a külsőségekkel,meg sajnos nézőpontokkal pl férfiak felől minél idősebb annál inkább szarnak nézik a saját korosztályuk pl meg lehetne sorolni a dolgokat sőt sok férfinek az esélye is csökken ahogy telnek az évek és egyre öregebb lesz.Legjobb a nőknek ők bármikor kaphatnak szexet kivétel azoknak a nőknek nem jó csak akik normális férfit szeretnének de csupa idióta ostromolja őket.Mindegy nem kis téma ez pár szóban le sem lehet írni a dolgokat.

2023. nov. 3. 02:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!