Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem nezett ram egyaltalan ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nezett ram egyaltalan ?

Figyelt kérdés
Egy okbol kifolyolag kell jarnom orvosi vizsgalatra (semmi komoly!!) es hat ugye bar egy bizonyos vizsgalatnal fel kell huzni a felsot ...egy 35+-os ferfi dokit kaptqm meg ,es nem volt csunya ...ma kelett vissza mennem kontrollra ,meglatott ram se nezett csak meredt a papirokba de teljesen el volt ismet vorosodve .Mindent csinalt de egyszer se nezett ram amikor mondta mi a helyzet ....Most kicsit kellemetlen nekem ,mert ilyenbe meg nem volt reszem es nem tudom mire gondoljak ...n32
2023. nov. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki?
2023. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ...kellemetlenul ereztem nagyon magam ,irta a papirokat ,montort bujta ,vorosodott kicsot hadart ...mintha bantottam volna vagy nem is tudom ...

Aztan koszoni szepen viszont latasra ...en is koszonom es ki jottem ....

2023. nov. 2. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő fogja tudni megmondani 😂
2023. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te csinosnak tartod magad? Szerinted esélyes, hogy nem tetszett neki amit látott?
2023. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj h nem tudom mire gondoljak,mert mi meg fogunk talalkozni ...es ezek utan kicsot gyomor gorcsel fogok menni ...

4 nem vagyok egyaltalan csunya ,de most ez lehet a hatterben ?

2023. nov. 2. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lehet alapjáraton szégyenlős.
2023. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát amiket leírsz, hogy olyan mintha bántották volna, abból lehet erre is következtetni. Amúgy miért fontos, hogy egy orvos mit gondol? Ha esetleg nem tetszel neki, az miért gond?


Ez a mondat kicsit fura, hogy "nem vagyok csunya".

Mások mit mondanak rólad? Hogy nézel ki kb?

2023. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eleve a nőgyógyászoknál állítólag az a módi, hogy ha ellenkezőnemű, akkor a célterületbe bámulhat, a képedbe nem. Pont az ilyen kellemetlenségek elkerülése miatt.

Mi lett volna ha még rád is néz....

2023. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam mas dokinal is marmint kora beli ferfi orvosnal de o nem viselkedett igy ,no meg plane ...ezert fura kicsit...

Azert nem mind egy ne haragudj,mint irtam meg vissza kell mennem es kell vele beszelnem !!!nem disznek jarkalok !

2023. nov. 2. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor mész újra?

Figyeld meg hogy ott hogy viselkedik.

Esélyes, hogy tetszel neki.

23/N

2023. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!