Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy állapitjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy állapitjátok meg egy idegen pasiról, hogy egyedülálló-e?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 00:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
Nincs vasalva a ruhája.
2023. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy! Ha kezdeményez.nálam (mert én természetesen nem.fogok) akkor egyenesen rákerdezek! Ahogy arra is, hogy van e gyereke pl! Ha bármelyikre igen a válasz, az.nálam instamt elutasitás!
2023. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Úgy néz, mint egy kivert kutya.
2023. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
A legegyszerűbb megkérdezni. Persze, hazudhat is. De ahogy a 10-es írja, figyelni kell a jeleket. Ha nem ér rá este, hétvégén, nem mondja meg, hol lakik, nem szívesen mutatkozik nyilvános helyen, nem mutat be a barátainak.
2023. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Felvisz a lakására. 99%
2023. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14

Azt ugye tudod, hogy egy idegenről szól a kérdés?

2023. nov. 3. 08:45
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Ami nekem eddig bejött online társkeresésnél a random időben este telefonálás. Mondjuk tudom, hogy aznap este otthon van és nincs dolga. Rákérdezek, hogy van-e kedve telefonálni. Itt már ferdít, ha van valakije otthon, de van aki eljut eddig és tök jól megy a beszélgetés, de teljesen hirtelen 'leráz'. Ez a lerázós pasi úgy derült ki, hogy tele volt tisztasági betéttel stb a fürdőszobája.

De a lakása is jó szűrő, ott is hamar észreveszed, ha valakinek van valakije. Pl női piperecuccok, női tusfürdő és társai.

2023. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Flört, bátorítás, mosoly. Ha erre közeledik, akkor szingli. Ha nem, akkor van valakije. Nagyjából így, de kivétel erősíti a szabályt, mert lehet szingli de más okból nem közeledik (gyáva kuki), vagy lehet közeledik, de nem szingli (kapcsolatfüggő és addig nem szakít amíg nincs új nő kilátásban).
2023. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#16 Idegenről? Sehogy.
2023. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, szerintem nem lehet. Meg igazából tök lényegtelen, idegen ember, mi közöm van hozzá, miért érdekeljen.
2023. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!