Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért szeretné tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért szeretné tudni hogy a párjának hány barátnője volt előtte?

Figyelt kérdés
Ez valami beteges fétis? Semmi köze nincs ehhez.
2023. nov. 3. 15:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

Semmi

Ahogy a férfinak se a volt baratokhoz

2023. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Szép kapcsolat, ami úgy kezdődik, hogy egymás múltja titok.
2023. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Engem soha nem èrdekel egy pasi múltja kvázi ugyis rájuk van írva pl pr.sizós e vki vagy válogat és nem az.


De a pasik mindig elkezdik nekem regélni hogy neki csak 1 nője volt de az 7 évig.

Én soha nem kèrdezek semmit mivel a jelen alapján írok le vkit vagy nem.

Igazábol én kérdezhetnèm hogy mièrt mondják a pasik kényszeresen nekem hogy á nekik soha senkijük nem volt csak hosszú hosszú irtózat komoly kapcsolata?

Egyesekre rá van írva az is hogy 2 hónapig se tartana ki mellette senki, de azért győzködnének.

2023. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
2 a múlthoz szerintem sincs köze senkinek unforító aza alapján ítélni elítélni számonkérni a másikat meg arra féltékenykedni. Aki itt tart hogy hibát keres a másikban az a "szép" kis kapcsolat.
2023. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Ezt én sem értem.
2023. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Én pl sose akartam volna olyan pasival együtt lenni aki a guruló almát is. Eleve nekem a szex csak párkapcsolaton belül elképzelhető, és ilyen hozzáállású partnert szeretnék. Így pedig túl nagy szám eleve nem lehet, főleg akkor amikor utoljára kerestem párt (20 évesen)
2023. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a múltról egy kicsit lehet beszélni mindkettő félnek és abba beletartoznak az exek, vagy akár egyetlen egy. Nem kell tű pontosan mindent megosztani, mert úgyse érdekel, de azért nem olyan nagy dolog megosztani,hogy ezért lett vége, mit tanultam az esetből és hasonlók.
2023. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

4

Na ezen jót nevettem.

A párom múltja csak ne érdekeljen, mi? Ha megcsalta minden barátnőjét, ahhoz semmi közöm. Ha bántalmazta a csajokat? Ugyan, az már a múlt... :D

2023. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem fétis, csak nem kezdek olyannal aki végigdugta a várost
2023. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

8 ugy értettem hogy engem ne verjen meg azért mert én pl 16 evesen azzal jártam akit ismer es neki az nem tetszik.

Es a jelenben azert kell vekelnem mert 10 évvel ezelőtt lefekudtem egy haverjával amikor őt még nem is ismertem.


Ezen felul ha egy pasival csak szex volt köztünk nem jogos hogy engem lek-z ma.


Meg stb.


Senki nem tartozik senkinek a multja miatt elszamolassal.

Aki meg verte az exét az ugy is kiderul amikor a jelenlegi párja kapja majd a sallereket. Ehhez se kell exekrol tudni. Ugyis elárulják magukat.

2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!