Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért szeretné tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért szeretné tudni hogy a párjának hány barátnője volt előtte?

Figyelt kérdés
Ez valami beteges fétis? Semmi köze nincs ehhez.
2023. nov. 3. 15:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%

Ad egy képet az illetőről. Azért nem mindegy hogy 5 volt neki, vagy 50. Nyilván mindet úgyse vallja be, de talán közelít. Más kérdés hogy legkésőbb pár alkalom után azért lehet sejteni hogy milyen típus.

Egyébként senkit nem faggattam erről, főleg ahogy teltek az évek, és én is egyre kevésbé vágytam erre a kérdésre, bár ha kérdezték őszinte voltam. Utolsó exem ezt ellenem fordította, így a mostanitól már nem kérdeztem, ha ő kérdezett akkor meg nem mondtam meg.

2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
*vezekelnem
2023. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

“ Aki meg verte az exét az ugy is kiderul amikor a jelenlegi párja kapja majd a sallereket.”


Ja, csak mondjuk nem kellene megvárnia hogy ő is kapjon, ha tudná előre hogy a másik egy vadbarom.

2023. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%

A barátom nekem azt mondja nem érdekli a múltam és akàrmennyire bàrki is mond rólam rosszat, az sem. Neki én számítok nem a múltam a rosszhírem meg a rosszakaróim. Lesz.r mindenkit. Senki nem állhat közénk.

(Aki meg màsra ad meg a múltban akar vájkálni meg a kapcsolatunkat roncsolni ezekkel az nem is szeret valoszinu. Csak f.sik egy kapcsolattól és csak magàt szereti)

2023. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Én azt nem értem, hogy miért kell ezt tabusítani. Mármint ha komoly a kapcsolat, akár egy életet le akarunk együtt élni, akkor miért nem lehet ezt elmondani? Ha már konkretan mindent is tudunk egymásról, egymás múltjáról. Nem, nem változtatna semmin, én egyszerűen kíváncsi vagyok. Mostani párom az első, akinél annyit tudok, hogy sok. De nem akarja kimondani, engem meg pont ezért érdekel egyre jobban. Pedig nyíltan beszéltünk mindig a szexről, sok exes sztorit tudunk egymasról, ez az egy tabu van. Soha egy exem nem csinált ebből titkot, volt, akinek én voltam az 5. volt akinek a 42. Én is elmondom, ha szóba kerül. Itt meg csakk tippelni tudok. Totál random ez nekem.
2023. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

13

Mindegyik megvàrja mégis. Tele a gyk is ezekkel hogy a haját tépji a párja meg folytogatja baj e.

2023. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék olyan pasit, aki hetente válogatta a noit
2023. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
4: mindent (de tényleg mindent) tudok a párom múltjáról, de sem nem ítélem el sem nem féltékenykedem. Szerintem nézz egy kicsit magadba és gondolkozz el azon, miért az az első gondolatod hogy biztos a hibát keresem a másikban.
2023. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

Az akkor is kontroll ha nem is vagy féltékeny a multjára. Számon van kerve neked aztán tudnod kell mint vmi papnak.


Egy kapcsolat nem gyontatószék . Akkor sem ha nincs a multban semmi kúlönös.

2023. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném elmondani mert egy se volt. Jönnének nála a gondolatok hogy biztos lúzer vagyok.
2023. nov. 3. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!