Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek egy olyan 27 éves férfiről, aki minél több időt szeretne a leendő barátnőjével tölteni, utazgatni együtt, viszont nem érdekli a karrier, diplomásként elég neki a havi 400ezres bruttó fizu élete végéig? Járnátok egy ilyennel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
"Bruttó", figyeljetek oda lányok!
2020. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Én is azért tanultam/tanulok inkább, hogy meglehessen a szabadságom anyagilag és amennyire lehet, szabadidő szempontjából is és ne dolgozzam el az életem nagy részét kínlódva.

A mentalitásod számomra szimpatikus, a fizetésed viszont nem érdekel. Egy fillérre sincs szükségem a magamén kívül. Ezért tanultam elvégre 🤗

2020. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Karrier: atgázolni mindenkin, hajtani mint egy állat, felàldozni mindent.

Majd keresel 1 millàt, nincsenek barátok, csak érdekkapcsolatok, 40 évesen túl 2 infarktuson és merék xanaxal és doppingszerekkel èlsz.

2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bruttó 4 az Magyarországon nagyon jó fizu.
2020. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És bruttó 400-ból mégis hogy utazgat?
2020. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Simán meg lehet oldani. Én simán tudtam volna ennyiből utazgatni (ha nem tandíjra ment volna). Akinek csak a rezsi van meg a kaja (meg egy-két kisebb dolog) és nem a bérbeadó zsebét tömi, annak azért van pénze másra is.


Az ország jelentős hányada 150 000 nettóból él vagy kevesebből, ne mondd már, ha efölött vagy egy százassal, nem tudsz 200-300-at elverni a fennmaradó évi egymillióból.

2020. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utazgatásról nem évi egy nyaralás jut eszembe. A többség szerintem albérletben lakik vagy hitelt fizet. Plusz rezsi, kaja, öltözködés stb. Nettó 250-ből mennyit tud havonta utazásra félretenni?
2020. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy réteg lehet. Egy másik réteg meg vagy még a szüleivel vagy saját otthonban.


Attól, hogy van pár szerencsétlen, akinek mindene elmegy egy hónapban 250-es bérrel, simán élnek emberek ennyiből. Az önfenntartáshoz nem kell sok pénz. És bérelni sem kell egy egész lakást. Például ha kijön az ember 150-ből (és kijön), valamint egy szobát bérel 50-ért (ilyet is simán össze lehet hozni), akkor is marad 50 ezer forintja. Az évente 600 000 ft. Egy főre ennyiből már luxusnyaralást lehet szervezni, de személy szerint én voltam 50-ből 5 napig is repülőjeggyel együtt nyaralni (ha a kaját nem számolom).


Csak ezen az oldalon mindneki sikít, mert nem tudja, hova szaródik el a pénze és hazugozza azokat, akik jobban gazdálkodnak ugyanannyiból. És mindig van egy hülye (bocs), aki nem akarja elhinni, hogy évente 1-2 egyhetes utat össze lehet hozni olcsón kis logisztikával.

2020. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!