Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobb eves szeretoi viszonynal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eves szeretoi viszonynal már vannak erzelmek? Vagy mi mukodteti hogy tobb evig tartson?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Van mint 2 varat kozott.
2023. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Barat*
2023. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Kb ugyanaz, mint a házasságot. A megszokás. És sok esetben a félelem. Ha egy ilyen helyzetet megszakít az egyik fél, a másiknak felborul az élete, és elég nagy esély van rá, hogy borítja a bilit - azaz elmondja a szerető férjének/feleségének a dolgot, így annak a házassága is tönkremegy.

Főleg ha az évek alatt a szerető utalt is rá, vagy veszekedésnél konkrétan elhangzott, hogy "és ha a feleséged megtudná???"

Gondolom, te a szerető vagy. Keresed a kapaszkodót, hogy ugye biztos szeret, ha már évek óta veled csalja a házastársát... és ha egyszer felnőnek a gyerekeik, és elválnak, akkor majd te ott leszel és megvigasztalod, és biztos elvesz, mert hát évek óta téged szeret... nem. Nem szokott megtörténni.

2023. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Megszokás. És a biztonság. Ha a szerető eddig nem kellemetlenkedett, talán később sem fog.

Bár elég egészségtelen dolog, ha az egyik fél szingli, és éveket elpazarol az életéből egy házas nőre/pasira.

2023. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk vannak érzelmek, 10 év után is.
2023. nov. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kábítás az egész. Egy évig voltam szerető. Nagyok a gyerekek, már mindhárom elkelt, egyiksem lakik otthon, mégsem vál el, mert a vagyon, jaj. Na, az ilyen nem is fog válni soha. A nős férfiak nagyrésze soha nem fog elválni holmi szeretőcske miatt. Tudom, van kivétel, de ritka.

Ja, és érzelemről szó sincs soha, max kábításròl nagy mértékben.

2023. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem a szeretőmet, de eszemben sincs elválni miatta. N
2023. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerelemmel szereted vagy csak szereted?
2023. nov. 4. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelemmel.
2023. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jó minőségű szex működteti.
2023. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!