Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnye és hátránya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnye és hátránya van egy ilyen titkos viszonynak?

Figyelt kérdés
A főnökömről van szó.Soha nem mutatta hogy tetszem neki,nem tett célzásokat,de egy beszélgetésünk kapcsán kibújt belőle.És ez engem is elgondolkoztatott,úgy érzem benne lennék én is.Nincs szó szerelemről,csupán testi kapcsolat lenne.Nem tudódna ki,nem is gondolná rólunk ezt senki.Csak nem tudom milyen hatással van ez a munkára utána,vagy milyen érzés utána együtt dolgozni,van-e ennek valami buktatója ?
2017. júl. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig tart a viszony, nem lesz nagy gond, esetleg még jobban is bánna veled, mint másokkal. Viszont érzelmek lesznek, ha nem is az első pár hónapban, de lesznek, valamelyik fél részéről. És ha megszakítod a kapcsolatot, negatívan hathat a munkádra, ha meg ő dob, rossz lesz bemenni dolgozni. És lehet majd lecserél egy másik munkatársadra, te meg nézheted az ő románcukat. Sok buktatója lehet. Esetleg még is kitudódna, akkor a többiek majd köpködnek rád.

Neked kell eldönteni, felnőtt nő vagy, te tudod mi a jó neked :) 27/f

2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha utána azt kell nézned,hogy másokkal is enyeleg,az gondolom nem fog jól esni.Meg ha összevesztek vagy vége lesz,utána éppúgy egy levegőt kell szívnotok.
2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szokott enyelegni senkivel,de ha enyelegne is,nem lennék féltékeny,helyén tudom kezelni a dolgot,bár az tény,hogy ha 2 ember lefekszik egymással,valamiféle érzelem előjöhet,csók,simogatások,egymás szemébe nézés,mind olyan dolog,amit érzelemmentesen nem lehet csinálni.
2017. júl. 23. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem feltétlen szeretnétek egymásba, én 1 éve részegen lefeküdtem az egyik barátnőm pasijával(tudom, szemét dolog, ez van), de olyan jó volt, hogy azóta is össze szoktunk járni 2-3 havonta. Mindig megfogadom, hogy soha többet, de olyan izgalmas egy ilyen titkos viszony, és nagyon meggyőző tud lenni a srác :D Ha fejben eldöntöd, hogy szigorúan érzelmek nélkül mehet csak, akkor hidd el, hogy nem fogsz belezúgni. Szerintem ettől csak izgalmasabb lesz együtt dolgozni.

21N

2017. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belezúgni nem fogok :) Érdekes,mert nem is annyira az esetem,de kíváncsi vagyok.Aztán az is lehet hogy kiábrándulok belőle az együttlét után :)
2017. júl. 23. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nem tudódna ki,nem is gondolná rólunk ezt senki." Királylány/királyfi, még hiszel a mesékben?
2017. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!