Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen, hogy ennyire ne számítana a külső és a pénz?

Figyelt kérdés

Egy volt egyetemi évfolyamtársammal, aki maximum 165-170cm, vékony, nyüzüge, elálló fülű, nem is pénzes srác, összejött egy vele egymagas/kicsit magasabb modell alkatú, szőke, kékszemű, csinos, nagymellű, vékony lány, aki még csak nem is buta. A csaj egy 10/8-9, a férfi meg 5 se lehet meg.

Létezhet, hogy valaki ennyire lefelé randizzon? Lehet hosszútávú egy ilyen?


2023. nov. 4. 05:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

De szeretném ezt fordított felállásban, hogy 10/8-as kollégám, velem a 10/5-ös nővel összejöjjön.


Remélem, hogy létezik.

2023. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen. A csaj nem felületes. Többre becsüli a belső értéket.
2023. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefelé? Semmit sem írtál róluk, csak a kinézetükről pár adatot. Lehet a fiú ment le a lánnyal. A kérdés szövegéből ez nem ismert.
2023. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem létezik. Vagy valamilyen érdekből van vele a csaj, vagy csak kitaláltad az egészet (utóbbit tartom valószínűnek).
2023. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint a mellékelt ábra is mutatja, létezhet. Teszem hozzá, nagy a baj, ha valakinek a “párkapcsolati értékét” másfél sorban össze lehet foglalni. Hogy mennyire lesz hosszútávú… passz. Ezt valószínűleg azok a tényezők fogják befolyásolni, amiket nem írtál le.
2023. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert ha létezik, akkor mi van?

Olyan is van, hogy valaki nagyot nyer a lottón, én meg pont ezért veszek is lottót. De ettől még nem mondok fel a munkahelyemen, hogy én mától a nyereményemből élek, mert felfogom a pici női agyammal, hogy azért erre igen kevés a reális esély.

Te meg úgy fhoshod ide a hasonló kérdéseket, hogy ebből meríted az erőt, hogy igen, neked is garantáltan összejön a modell külsejű cicababa, és boldogan éltek, amíg meg nem haltok. Miközben reális esély csak arra van, hogy itt fhoshod a kérdéseket 60 évesen is.

2023. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint létezik, de ettől pl neked nem biztos, hogy lesz ilyen...
2023. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Létezhet. bnőim 10/10 es bombák mindegyiknek egy nyomi béna ronda alacsony palija van mert az nem csalja meg jó férj meg apa. Mivel úgy se kellenének senkinek nőzni se tudnak.

En is próbáltam már olyannal aki nem jön be, de támasz segito rendes hű korrekt incel, 1 év múlva már attol is undirodtam ha csak levegőt vesz, gondoltam a kémia szerelem majd jön kesobb hát ellenkezőleg, az undor jött később. 1 ev mulva korrekten szakítottam.

A kövi nője 5 évig is bírta vele de ugy otthagyta hogy teljesen ignorálja es másik pasija sincs.

Nekem ehhez nincs gyomrom. De a bonba bnőim igy meg évtizedes kapcsikban vannak nekem meg kb 2 évente kell másikat keresni mindig.

Nagyon sok bomba nőnek meg van gyomra lefelé választani.

2023. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért feltétlenül lefelé? Lehet, hogy pont ez az ízlése, ismerek egy-két eszméletlen jó csajt, akinek pont az ilyen érdekes, karakteres pasik az esetei, mint a Marylin Manson, Douglas Arthurs, Woody Allen stb. Azért a sárm, kisugárzás, intelligencia ilyesmik nagyon is vonzóak, meg egy okos, szép lánynak azért nyilván nem a pénz a legfontosabb szempont, de amúgy a haverod sem az az übercsóró valszeg egyetemi diplomával.
2023. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Csak a külsőt láttad semmi mást…

Miért ne lehetne ilyen?

2023. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!