Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyon tetszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon tetszett, vonzott, de már kiábrándultál belőle, akkor most hogy viszonyulsz hozzá?

Figyelt kérdés
Maradt valami tüske benned vagy teljesen olyan mintha nem is lett volna semmi érzelmed felé? Lazán, természetesen tudsz viselkedni a jelenlétében?
2023. nov. 6. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neutrális vagyok felé.
2023. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem rá, töröltem az emlékeimből.
2023. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesen.
2023. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Van akivel szemben maradt, van akivel szemben nem. Függően attól mit tett és hogy váltunk el.
2023. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami a tüskét belémrakta, azokra a dolgaira jódarabig vigyázni fogok a jövőben is, egyfajta önvédelemből. Azon túl ha valóban fontos és értékes ember számomra, akkor meg tudok maradni vele jó viszonyban ugyanúgy, sőt meg is fogom becsülni ahogy korábban tettem. Főleg ha érzem hogy belátta a hibáit, és hasonló jó viszonnyal tud lenni felém, mint én őfelé. Akkor megéri belerakni a bizalmat újra. Bár valószínű az én hozzáállásom a ritkább manapság. A többség mostanra eldobhatóként tekint mindenkire és mindenre.
2023. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában semleges. Ill. ilyenkor gyakran magamra csodálkozom, hogy mit is láttam én ebben.. persze ezt nem mondom neki.
2023. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem veszek róla tudomást. Némelyiknél már nagyon örülök így utólag, hogy nem jött össze a dolog.
2023. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most is tetszik, de van azért távolság...
2023. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semlegesek, 99%ukat sosem láttam elválás után
febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Exférjemmel tartjuk a kapcsolatot a gyerek miatt, van bennem még tüske sajnos. Van, hogy elérzékenyülök és elsírom magam előtte, van, hogy beolvasok neki.

Friss sztori, reméljük elmúlik.

febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!