Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta munkatársak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta munkatársak vagyunk egy meglehetősen szemre való,jóképű,jó kiállású 30-as férfivel, évekig feltűnően köszönt helyesen mosolygott,rám irt messengeren és azóta mintha kiábrándult volna belőlem,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem voltam sem nyomulós,sem flegma,teljesen normális beszélgetést folytattunk,aztán egyszerűen flegma,undok lett pedig ő írt rám, ő keresett.Nem értem mivel érdemeltem ki ezt az egészet de nagyon megbántott.Le is zártam a beszélgetést.Mi történhetett?

2023. jún. 1. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Őt kéne megkérdezni, de inkább azt tanácsolom, hogyha egyszer undok volt ok nélkül és lezártad a beszélgetést, akkor a való életben se foglalkozz vele többet, nem érdemli meg.
2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérdezni, még azt hinné többet képzelej az egészbe mint ami a valóság,pedig tudom hogy bejöttem neki, sőt be is ismerte hogy figyelt folyamatosan munka közben aztán nem tudom mi történt undok lett Beszélgettünk egyik fiú barátomról és a semmiből felhozta hogy mi is csak barátok leszünk.Túlságosan megbántott,nem szeretném még látni sem de sajnos nem tudjuk elkerülni egymást a munkahelyen
2023. jún. 1. 20:41
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Túlértékelted magad. Megismert és rájött, hogy mélyen a szintje alatt vagy. Még egy töltényre is kevés.
2023. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet féltékeny lett, de aki ilyen és együtt sem vagytok, arra kár gondolatot pazarolni. Tegyük fel elnézést kér, te akkor se tedd magad vele. Valami beteges állat lehet, komplexusos ésatöbbi, aki kikészítene, eltiltana a havertól, vagy barátság extrákat szeretne. A legjobb, ha tényleg elfelejted, hogy létezik! Kezdheted azzal, hogy levegőnek nézed és maximum akkor beszélsz hozzá, hogyha a munkahely megköveteli. Inkább ismerkedj másokkal, jobb lenne munkahelyen kívül.
2023. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem ismert meg, egyáltalán, annyit nem beszéltünk.Nem értékelem magam túl, sőt az önbecsülésem a föld alatt van,az ilyen esetek után aztán végképp
2023. jún. 1. 20:46
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Mi honnan tudjuk??! Csak ő tudja. Őt kérdezd. Elég egy annyi hogy “Péter, utóbbi időben úgy érzem valami nem oké, történt valami?”
2023. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Semleges választ ad minden kérdésre,volt már rá példa hogy megkérdeztem mi a baj mert láttam hogy valami bántja,azt volt a válasz hogy nem szomorú nincs semmi baja.Aztán rá hagytam.
2023. jún. 1. 21:05
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Abból amit ide írsz szintén lejön, hogy fárasztó, sértődékeny és legfőképpen nagyon negatív vagy.

Ő pedig van annyira tapasztalt a jelek szerint, hogy gyorsan lezárja azt, ami igazából még el sem kezdődött.

2023. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán sértődékeny,de nem vagyok hajlandó tolerálni senkinek a hangulatváltozásait.Nem vagyok egy játékszer akire ha szüksége van elő veszi,ha meg nincs akkor eldob.Nem értékelem túl magam ne gondoljátok sőt egyáltalán nem vagyok magammal megelégedve de ettől függetlenül nem fogom hagyni hogy bárki úgy bánjon velem ahogy akar és akkor amikor akar.
2023. jún. 1. 21:27
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Azt irtad teljesen normalis beszelgetest folytattatok, aztan meg azt, hogy semleges valaszokat ad neked. Akkor mégsem volt olyan normalis az a beszelgetes. Eleve, ha egy beszelgetes normalis, az unalmas. Nem minden ferfi szereti az unalmas noket. 1 beszelgetes utan, rajott, hogy nem akar veled beszelni. Ennyi tortent
2023. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!